24 25 26 27 28 29 30

Vedoucí týmy snadno vyhrály

Kompletním 22. kolem pokračoval o víkendu krajský přebor fotbalistú.

Chrást-Rapid Plzeň 3:0
Úvodních dvacet minut pat­řilo hostům, ale pak se hra vy­rovnala a Mojžíš zajistil Chrástu jednobrankové vede­ní. Druhá půle již probíhala v režii domácího favorita, který svou výhru pojistil až v po­sledních minutách zápasu.Nejlepší hráči: Mojžíš - Korda. Poločas: l:0. Branky: 28. Mojžíš, 90. Komárek, 90. (PK) Diepold. Roz­hodčí: Štrincl. 2K: 1:1. Diváků: 300.
Chrást: Bláha - Král, Brýla, Bez­dička (47. V. Tyr), Mojžíš, Komárek, Fiala (79. Diepold), Haidelmayer, Křen, M. Tyr (79. Kučera), Kroc. Hrající trenéři R. Fiala a J. Diepold.
Rapid: Nikrmajer - Faist, Buček (46. Janout), Lavička (77. Hrdina), Pata, Hucl (56. Brabec), Korda, No­vý, Šimsa, Liška, Lambor (70. Po­lívka). Trenér J. Jílek.

M. Touškov-Chanovice 2:1
Ve vyrovnaném zápase vel­mi dobré úrovně vybojovali Touškovští cenné vítězství. Na vedoucí branku domácích od­pověděly po přestávce Chano­vice Tomanem, vzápětí však rozhodl domácí Forman. ' Nejlepší hráči: Forman. - Stra­koš. Poločas: 1:0. Branky: 40. K. Fiirbacher, 76. Forman - 74. To­man. Rozhodčí: Homr. ŽK: 1:3. Di­váků:130.
M. Touškov: Krásl-Forman, Za­oral, Kluska, K. Fiirbacher, Vrba (46. Kalčík), Holý (79. Svoboda), No­sek (46. Hrbáček), Havlíček, Karbu­sický, Brand. Trenér K. Bárta.
Chanovice: Daněk - Votava (46. Pavlovský), Frýzek, Hnídek, Stra­koš, Hausleitner, Kučera, Toman, Černohorský, Zdeněk, Kocour. Trenér M. Rambousek.

Bolevec-Manětín 2:2
V první půli byli aktivnější domácí, přesto šel do vedení Manětín gólem Cibuli. Po změně stran nedal v.55. minutě Dlouhý penaltu, zakrátko ale přidal druhý gól. Bolevec v zá­věru zabojoval a dvěma bran­kami Šimla z pokutových kopů srovnal na konečných 2:2.Nejlepší hráči: Kárner - Bouška. Poločas: 0:1. Branky: 65. a 88. (obě z PK) Šiml - 39. Cibula, 59. Dlouhý. Rozhodčí: Petržílka. ŽK: 2:2. Divá­ků:150.
Bolevec: Kárner - Kučera, Sou­kup (54. M. Pelnář), J. Pelnář, Šnai­der, Márz, Humpál (75. Brejcha), Došlý, Thomayer (60. Vítovec), Ši­ml, Greif. Trenér V. Opl.
Manětín: Pochobradský-Pleyer, Spal, Dlouhý, Bouška, Dobrý, Štol­ka, Korynta, Cibula, Mikulík, M. Pátek. Trenér J. Aubrecht.

Tachov-Přeštice 3:0
Celý zápas probíhal za trva­lého tlaku Tachova, který spá­lil mnoho šancí. Přeštice vydr­žely s obrannou taktikou až do 70. minuty, v závěru ale třikrát inkasovaly, a tak se překvape­ní nekonalo.Nejlepší hráči: J. Viterna - Sou­kup. Poločas: 0:0. Branky: 70. Beč­vář, 86. Malý, 89. Chada. Rozhodčí: Bureš. ŽK: 2:2. Diváků: 300.
Tachov: Valenta - Luk. Čížek, L. Viterna, Kaše, Šácha (46. Machač), Malý, Lad. Čížek, J. Viterna, Rulf (65. Chada), Hutta (65. Bečvář), Hu­dec. Trenér M. Chada.
Přeštice: Soukup - Krs, Cápal, Bouc, Maršálek (87. Hořký), T. Be­nedikt I(90. Chaluš), Duchek, Tu­rek, Žitník, T. Benedikt II, Švarc (76. Pap). Trenér J. Kubeš.

Horní Bříza-Rokycany 0:2První dějství bylo vyrovna­né, přesto se po chybě v roze­hrávce dostaly Rokycany do vedení. Po změně stran se do­mácí tlačili před branku hos­tů, ale ti měli po brejcích více šancí, z nichž jednu využili ke vstřelení druhé branky.Nejlepší hráči: Šimice - Mraček. Poločas: 0:1. Branky: 8. M. Sche­inherr, 87. Rýdl. Rozhodčí: Kožár. ŽK: 2:4. Diváků: 185.
H. Bříza: Mizera - Šimice, Gadač, Krůs, Jagerčík, Bíba (76. Petržel­ka), F. Rozmara, P. Chocholatý, Be­neš, M. Chocholatý, Landa (46. Do­lejš). Trenér J. Kožíšek.
Rokycany: Vild - Jícha, Čihák, M. Scheinherr (89. Hereit), Tobr­man, Mraček (89. Marek Jedlička), Kozler, J. Scheinherr (89. Mir. Jed­lička), Procházka, Blecha (80. Rý­dl), Javůrek. Trenér P. Aubrecht.

SK ZČE Plzeň- Stříbro 2:1Plzeňáci měli v první půli místy až drtivou převahu. Už ve třetí minutě trefil Vlček tyč a během první půlhodiny po akcích Routa a Votípky dva­krát skóroval. Hosté snížili Jarešem, jejich snaha o vy­rovnání však nepřinesla ký­žený úspěch.Nejlepší hráči: Vlček -Jareš. Po­ločas: 2:1. Branky: 13. a 26. Vlček - 31. Jareš. Rozhodčí: Grimm. ŽK: 2:1. Diváků: 150.
SK ZČE: Korejčík - Levý, Diviš, Chocholatý (71. Šneberk), Šiml, Švec, Bačkovský, Sulek (72. Bedr­na), Rout, Vlček (84. Beránek), Vo­típka (65. Fedorco). Trenér V. Vo­típka.
Stříbro: Kostelníček-Valena (46. Sásik), Andrle, Hřebík, Uhlíř, Ja­reš, Slába, Šaman, Kertys, Kasl, Bednář (46. Vyšín). Trenér M. Tů­ma.

Holýšov-Sušice 4:1
Utkání bylo jednoznačnou záležitostí domácích, kteří br­zy vedli po gólech Tlustého 2:0. Sušice snížila Kodýdkem, ale pak Majlát a v úvodu druhé pů­le Procházka zajistili Holýšo­vu vysokou výhru.Nejlepší hráči: Majlát-Kočí. Po­ločas: 3:1. Branky: 9. a 15. Tlustý, 40. Majlát, 47. Procházka - 22. Ko­dýdek. Rozhodčí: Kafka. ŽK: 1:3. Diváků: 300.
Holýšov: Janča - Nový, Hamer­ník, Snášel, Hrdina (80. Levička), Kaas, Majlát, Jeniš (65. Dostálík), Tlustý (84. Vrba), Procházka, Šimka (60. Lukáš). Trenér Š. Hirschl.
Sušice: Kubů - Kodýdek, Oulík (84. Chmelík), Vítovec (72. Brabec), Prchlík, Hrach, Cihlář, Sládek, Hubáček, Procházka, Kočí. Trenér K. Kalivoda.

Zbůch-Klatovy B 4:2
První vyrovnaný poločas skončil nerozhodně, když hos­té gólem Tafata do šatny srov­nali ria 2:2. Po přestávce aktiv­nější domácí ovládli hru a za­slouženě zvítězili.Nejlepší hráči: Straka - Aubrecht. Poločas: 2:2. Branky: 8. Straka, 35. Brož, 70. (PK) Schejbal, 84. Steinbach-14. Vacovský, 44. Ta­fat. Rozhodčí: Krutina. ŽK: 1:2. Di­váků: 250.
Zbůch: Zábranský - Brož (78. Be­neš), Plahs, Hettler, Pfeifer, As­chenbrenner, Schejbal, Steinbach, Mrázek (85. Paum), Herman, Straka (88. Kubíček). Trenér P. Lukášek.
Klatovy B: Lorenc - Vacovský, Hromada, Kotáb, Aubrecht, Tafat, Voráček, Ježek, Kováč, Lukeš, Kraus. Trenér I. Lužný.