14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

V derby se dařilo domácím

Pozornost fanoušků ve dvaadvacátém kole fotbalové divize byla upřena na vzájem­ná utkání zástupců regionu.

Skupina A

Klatovy- Vejprnice 1:0
Duel rozdílných poločasů. V prvním byli lepší domácí, ale možnost skórovat měl hned v úvodu vejprnický R. Dyk. Ji­nak se hrálo v první půli bez šancí. Po obrátce tlačili hosté, ale paradoxně inkasovali: cen­tr Koppa přes celou branku zapadl do sítě překvapeného Hajžmana. Vyrovnání odmítl Löwy, na druhé straně po brejku mohl cennou výhru po­jistit střídající mladík Pavlík.Poločas: 0:0. Branka: 53. Kopp. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 2:2. Divá­ků: 350.
Klatovy: Jarolím - Šlechta, M. Viktora, Hovorka, Kopp - Lisý, Brejcha (80. Jan Pavlík), Mužík, Zedník - Beneš (66. Aubrecht), Ta­fat (90. Rejthar). Trenér P. Bělou­šek.
Vejprnice: Hajžman - L. Rada (67. Stanislav), Havránek, R. Černý, Bouřa - Křen (65. Grambal), J. Bie­dermann, Holý, Kučera-Braun, R. Dyk (48. Lówy). Trenér J. Myslive­ček.

Doubravka-Horažďovice 2:0

Zákrok na hostujícího Horvátha v úvodu zaváněl pe­naltou, ale za chvíli na opačné straně Pícka podběhl centr a Švec pohodlně poslal domácí do vedení. Hosté získali v dal­ším průběhu převahu, ale v domácí svatyni kraloval Míč­ka, který dvakrát vychytal Horvátha, jednou Beránka a navíc Jůdovu střelu zastavila tyč. To už Senco vedlo o dva gó­ly po penaltě Vaigla, nařízené za ruku Pícky. Hostující Makó ještě zlikvidoval hlavičku D. Nováka a Šimr trefil tyč.Poločas: 1:0. Branky: 9. Švec, 53. Vaigl z PK. Rozhodčí: Kříž. 2K: 1:3. Diváků: 100.
Doubravka: Míčka - O. Král, D. Novák, M. Smíšek (83. Klůc), Kočí - M. Kovács (78. Bobák), Sýkora, Vaigl, Kislinger - Švec, Šimr (89. Soukup). Trenér I. Kovács.
Horažďovice: Makó - Baloušek, Grunt, Pícka, Zámeček - Šafanda (85. iJlč), Jůda, Beránek, Jiří Pavlík (27. Stulík), Koudela - Horváth. Trenér K. Krejčí.

Domažlice-Písek 1:0Nováček byl od úvodních minut aktivnější, ale akce končily před šestnáctkou. Za­hrozil jen Manowetz, místo střely však přihrával. Po změ­ně stran domácí zvýšili aktivi­tu, Vackův centr našel kano­nýra Šota a hlavička z osmi metrů znamenala jediný gól utkání. Poté Jihočeši získali převahu, ale kvalitní defenzí­va Domažlic je do žádné bran­kové šance nepustila.Poločas: 0:0. Branka: 53. Šot. Rozhodčí: Pešek. ŽK: 2:2. Diváků: 450.

Domažlice: Mleziva - Strejc, Paul, Tesař, Vacek - Zb. Černý, Manowetz (89. Váchal), Šáma1, Mi­fek (70. Bublík) - Šot (76. Mach), Bahleda. Trenér M. Dejmek.

Strako­
nice - Votice 3:2 (2:0, 13. P. Káník, 23. Zelenka, 80. Kostka - 55. Budil, 57. Rezek).