Kalendář

<< červen 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBAL



Víkendové výsledky

Divize Sk A:

Doubravka-Horažďovice 1:0,
Bzová-Prachatice 0:0,
Klatovy-Vejprnice 1:0,
Jankov-Žižkov B 0:1,
Motorlet-Admira 1:0,
Domažlice-Písek 1:0,
J. Třeboň-Kr. Dvůr 1:2,
Strakonice-Votice 3:2.

Tabulka po 22.kole  
 
  #       Tým   Web   PZ   V   R   P   VG:OG   +/-   PB  
 
   1.    Viktoria Žižkov B   web   22   17   2   3   51:14   20   53  
   2.    FK Králův Dvůr   web   22   15   4   3   47:20   16   49  
   3.    SK Marila Votice   web   21   14   3   4   30:12   12   45  
   4.     Jiskra Třeboň   web   22   11   4   7   42:31   4   37  
   5.     FC Písek   web   22   9   5   8   40:31   -1   32  
   6.     Slavia Vejprnice   web   22   8   7   7   32:25   -2   31  
   7.     Strakonice 1908   web   21   9   3   9   30:28   0   30  
   8.     Klatovy   web   22   9   2   11   34:28   -4   29  
   9.     FK Admira Praha   web   22   9   2   11   29:34   -4   29  
   10.     Tatran Prachatice   web   22   8   4   10   30:32   -5   28  
   11.     FC Bzová   web   22   8   4   10   31:36   -5   28  
   12.     Jiskra Domažlice   web   22   8   3   11   35:42   -6   27  
   13.     FK Horažďovice   web   22   7   3   12   17:47   -9   24  
   14.     SK Motorlet Praha   web   22   6   5   11   25:32   -10   23  
   15.     SK Jankov   web   22   4   4   14   17:48   -17   16  
   16.     Senco Doubravka   web   22   4   3   15   24:54   -18   15  
 
 
 
 
  Zápasy 23.kola  
     
  So 03.05. 10:15   FC Písek - SK Jankov          
  So 03.05. 10:15   FK Tatran Prachatice - Jiskra Třeboň          
  So 03.05. 17:00   SK Motorlet Praha - S. Doubravka          
  So 03.05. 17:00   SK Marila Votice - Klatovy          
  So 03.05. 17:00   SK Slavia Vejprnice - FC Bzová          
  Ne 04.05. 10:15   FK Admira Praha - Jiskra Domažlice          
  Ne 04.05. 17:00   FK Viktoria Žižkov B - Strakonice          
  Ne 04.05. 17:00   FK Králův Dvůr - FK Horažďovice

Krajský přebor

H.Bříza-Rokycany 0:2,
Tachov-Přeštice 3:0,
ZČE-Stříbro 2:1,
Chrást-Rapid 3:0,
Touškov-Chanovice 2:1,
Bolevec-Manětín 2:2,
Holýšov-Sušice 4:1,
Zbůch-Klatovy B 4:2.

TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Chrást 21 15 6 0 77: 18 51 ( 18)
 
2. Tachov 20 15 5 0 61: 15 50 ( 20)
 
3. Holýšov 21 13 3 5 41: 20 42 ( 9)
 
4. Rapid 22 11 3 8 49: 47 36 ( 3)
 
5. Manětín 20 10 3 7 67: 43 33 ( 0)
 
6. Zbůch 22 10 3 9 40: 41 33 ( 0)
 
7. Chanovice 22 9 5 8 48: 33 32 ( -1)
 
8. Rokycany 20 7 9 4 31: 23 30 ( 3)
 
9. Bolevec 21 8 5 8 29: 37 29 ( -1)
 
10. M.Touškov 21 8 4 9 32: 42 28 ( -5)
 
11. Přeštice 21 8 1 12 22: 39 25 ( -5)
 
12. Stříbro 22 7 2 13 41: 61 23 (-10)
 
13. SK ZČE 22 6 3 13 25: 39 21 (-12)
 
14. Sušice 20 4 5 11 28: 52 17 (-13)
 
15. Hor.Bříza 21 4 5 12 21: 49 17 (-16)
 
16. Klatovy B 20 1 2 17 17: 70 5 (-22)
 

 

  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1703 Sušice Manětín 01.05. 17:00 ČT  
 
A1A1705 Přeštice M.Touškov 30.04. 17:30 ST  
 
A1A1707 Tachov Chrást 01.05. 17:00 ČT  
 
A1A2204 Holýšov Sušice 27.04. 17:00 NE  
 
A1A2206 Zbůch Klatovy B 27.04. 17:00 NE  
 
A1A2301 Bolevec Hor.Bříza 03.05. 17:00 SO  
 
A1A2302 Manětín M.Touškov 03.05. 17:00 SO  
 
A1A2303 Chanovice Zbůch 03.05. 17:00 SO  
 
A1A2304 Klatovy B Chrást 04.05. 17:00 NE  
 
A1A2305 Rapid Holýšov 03.05. 17:00 SO  
 
A1A2306 Sušice SK ZČE 04.05. 17:00 NE  
 
A1A2307 Stříbro Tachov 04.05. 17:00 NE  
 
A1A2308 Přeštice Rokycany 03.05. 17:00 SO

I. A třída:

Losiná-Chodov 4:2,
Nýřany-Křimice 9:1,
VS Plzen-Žichovice 1:1,
Chotíkov-Staňkov 0:2,
Blovice-Zbiroh 2:1,
Mýto-Koloveč 1:2,
Žákava-Nepomuk 3:2,
Chlumčany-Luby 1:0.

TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Koloveč 20 18 2 0 70: 16 56 ( 29)
 
2. Nýřany 22 14 5 3 60: 33 47 ( 14)
 
3. Žákava 22 11 2 9 41: 42 35 ( 2)
 
4. Staňkov 22 9 6 7 39: 31 33 ( 0)
 
5. Blovice 22 9 5 8 32: 27 32 ( -1)
 
6. Chlumčany A 21 9 4 8 42: 37 31 ( -2)
 
7. VS Plzeň 20 8 6 6 39: 35 30 ( -3)
 
8. Křimice 21 8 4 9 37: 46 28 ( -2)
 
9. Zbiroh 21 8 2 11 37: 39 26 ( -7)
 
10. VD Luby 21 8 2 11 33: 45 26 ( -7)
 
11. Nepomuk 21 8 2 11 32: 44 26 ( -4)
 
12. Chotíkov 21 7 4 10 34: 39 25 ( -8)
 
13. Žichovice 22 6 4 12 33: 56 22 (-11)
 
14. Sl.Mýto 22 6 3 13 33: 53 21 (-12)
 
15. T.Chodov 21 5 5 11 32: 41 20 (-10)
 
16. Losiná 21 4 8 9 33: 43 20 (-10)
 

 

  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1703 Koloveč Zbiroh 01.05. 16:00 ČT  
 
A2A2107 Křimice VS Plzeň 01.05. 17:00 ČT  
 
A2A2204 Sl.Mýto Koloveč 27.04. 17:00 NE  
 
A2A2205 Žákava Nepomuk 27.04. 17:00 NE  
 
A2A2207 Chlumčany A VD Luby 27.04. 17:00 NE  
 
A2A2301 Blovice Losiná 03.05. 17:00 SO  
 
A2A2302 Zbiroh Chlumčany A 04.05. 10:15 NE  
 
A2A2303 VD Luby Chotíkov 03.05. 17:00 SO  
 
A2A2304 Staňkov Žákava 04.05. 17:00 NE  
 
A2A2305 Nepomuk Sl.Mýto 03.05. 17:00 SO  
 
A2A2306 Koloveč VS Plzeň 04.05. 16:00 NE  
 
A2A2307 Žichovice Nýřany 04.05. 15:00 NE  
 
A2A2308 Křimice T.Chodov 03.05. 17:00 SO

I. B třída sk. A:

Bělá-Chotěšov 2:1,
Rozvadov-Planá 6:0,
K.Lázně-Bezdružice 2:0,
Stod-Přimda 6:1,
H.Týn-H.Huť 2:3,
Domažlice B-Klenčí 4:2,
Postřekov-Dl. Újezd 4:3.

TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Rozvadov 18 14 0 4 60: 25 42 ( 15)
 
2. Bezdružice 18 11 4 3 41: 21 37 ( 10)
 
3. Klenčí 18 9 6 3 44: 24 33 ( 6)
 
4. Dl.Újezd 17 10 1 6 48: 28 31 ( 7)
 
5. Stod 18 8 5 5 38: 26 29 ( 2)
 
6. Postřekov 18 9 0 9 37: 39 27 ( 0)
 
7. Heřm.Huť 18 7 5 6 42: 34 26 ( -1)
 
8. Horš.Týn 18 6 6 6 29: 25 24 ( -3)
 
9. Konst.Lázně 18 6 6 6 22: 23 24 ( -3)
 
10. Domažlice B 18 6 5 7 45: 33 23 ( -4)
 
11. Chotěšov 18 5 4 9 26: 38 19 ( -8)
 
12. Bělá n.R. 17 5 3 9 25: 29 18 ( -9)
 
13. BKV Planá 18 3 6 9 22: 42 15 (-12)
 
14. T.Přimda 18 0 1 17 8:100 1 (-26)
 

 

  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3A1707 Dl.Újezd Bělá n.R. 01.05. 15:00 ČT  
 
A3A1801 Postřekov Dl.Újezd 27.04. 17:00 NE  
 
A3A1806 Domažlice B Klenčí 27.04. 17:00 NE  
 
A3A1901 Horš.Týn Postřekov 03.05. 17:00 SO  
 
A3A1902 Heřm.Huť Domažlice B 04.05. 17:00 NE  
 
A3A1903 Klenčí Stod 04.05. 17:00 NE  
 
A3A1904 T.Přimda Konst.Lázně 03.05. 17:00 SO  
 
A3A1905 Bezdružice Rozvadov 03.05. 17:00 SO  
 
A3A1906 BKV Planá Bělá n.R. 03.05. 17:00 SO  
 
A3A1907 Chotěšov Dl.Újezd 03.05. 17:00 SO