11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Králův Dvůr - FC Bzová 1:1

Prvních dvacet minut nabídlo spíše boj mezi šestnáctkami než pohledný fotbal. O rozruch se postaral až v 21. minutě bzovský Petr, který se dostal na hranici malého vápna k míči, ze vzduchu ale mířil vysoko nad branku. Poté se opět dlouho bojovalo ve středu pole. Domácí zahrozili poprvé až ve 32. minutě. Po dlouhém autovém vhazování se v šestnáctce dostal k míči Fulín, na Slováčka ale nevyzrál. O čtyři minuty později se již domácí radovali. Na centr z rohu si naskočil volný Kyklhorn a hlavou poslal Králův Dvůr do vedení - 1:0. Poté se vše vrátilo do starých kolejí.

Druhá půle přinesla mnohem více vzrušení. První zásadní moment přišel již v 50. minutě, kdy po druhé žluté kartě byl vyloučen domácí Brož. Hosté přeskupili sestavu a snažili se více tlačit do útoku. Jenže z územní převahy Bzová nedokázala dlouho nic vytěžit. Až v 69. minutě se dostali hosté do první šance. Ehl prostrčil míč nabíhajícímu Petrovi, jehož únik ale zlikvidoval vybíhající Votruba. V 75. minutě se Bzová dočkala vyrovnání. Po velké hrubce domácí obrany zůstal v šestnáctce zcela volný Čihař, který se mohl před hlavičkou, po příhře od Štěcha, zeptat brankáře Votruby, kam míč chce poslat – 1:1.

Od tohoto momentu se hřiště změnilo v gladiátorskou arénu a k vidění byly situace, které zvedají ze sedadel i diváky hokeje. S fotbalem tyto excesy neměly vůbec nic společného, což rozhodčí odměňoval jednou kartou za druhou. Od 77. minuty do závěrečného hvizdu hlavní arbitr udělil pět žlutých karet a tři hráče vyloučil. Nutno dodat, že tato statistika mohla být i mnohem širší.

Domácí hráči se v závěru snažili vzchopit a strhnout vedení na svou stranu. Stejná snaha byla k vidění i na druhé straně. Jenže ani jeden celek se nedokázal dostat do šance. Naopak emoce hráčů přerůstaly únosnou mez a k vidění byla řada ošklivých zákroků. V 89. minutě byl za strčení do protihráče vyloučen Kaufman a následovala první hromadná strkanice. O minutu později pak Štich zfauloval Podzemského a po druhé žluté kartě musel ze hřiště. Domácímu hráči ovšem ujely nervy a výsledkem byla mocná strkanice, po které byl vyloučen králodvorský Klička. Dohrávalo se tedy v devíti na obou stranách.

Branky: 35. Kyklhorn – 75. Čihař. ŽK: Brož, Podzemský, P. Dochtor – Petr, Štich, Štěch, Čihař. ČK: 50. Brož, 90. Klička – 89. Kaufman, 90. Štich. Diváků: 600. Poločas: 1:0.

Králův Dvůr: Votruba – Bláha T, Podzemský, Bláha P. – Petr, Kyklhorn (80. Červenka), Dochtor P., Spurný, Brož, Fulín, Jalaghonia (29. Klička).