10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Horní Bříza vyhrála v Manětíně

PLZEŇ - O víkendu pokračoval již 21. kolem krajský přebor fotbalistů. Bohužel vinou deštivého počasí byl opět odložen zápas Rokycany – Tachov.

Redakce

V nedělním zápase podlehli fotbalisté Stříbra v domácím prostředí Holýšovu 2:4. Na snímku z utkání stříbrský Jindra Jareš (vpředu)  bojuje o míč s holýšovským  útočníkem Petrem Jenišem

V nedělním zápase podlehli fotbalisté Stříbra v domácím prostředí Holýšovu 2:4. Na snímku z utkání stříbrský Jindra Jareš (vpředu) bojuje o míč s holýšovským útočníkem Petrem Jenišem
Autor: DENÍK/František Hlas

Manětín – Horní Bříza 1:3

Domácí opět brzy inkasovali, ale záhy srovnali a měli i další šance, které však nevyužili. V závěru první půle přidali hosté dva góly, a přestože měli Manětínští ve druhé půli převahu, střelecky se jim nedařilo, a hosté se štěstím cennou výhru uhájili.
Nejlepší hráči: Mikulík – všichni. Poločas: 1:3. Branky: 14. Cibula – 3. Jagerčík, 29. Šimice, 39. M. Chocholatý. Rozhodčí: Vondra. ŽK: 2:5. ČK: 0:2 (65. Vrla, 73. P. Chocholatý). Diváků: 150.
Manětín: Šerák (29. Pochobradský) – Pleyer, Prusík, Spal, Dlouhý, Bouška, Dobrý, Stejskal (46. Korynta), Cibula, Mikulík, Šimlinger (78. Štolka). Trenér J. Aubrecht.
H. Bříza: Valenta (46. Mizera) – Šimice, Gadač, Ostrolucký, Paukner, F. Rozmara, M. Chocholatý, Vrla (65. Dolejš, 85. Krůs), Jagerčík, P. Chocholatý, Bíba. Trenér J. Kožíšek.