Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALTrenér Levý ve Viktorii skončil, nahradí ho Krejčí

PLZEŇ - Trenér Stanislav Levý už není trenérem Viktorie Plzeň. S ohledem na neuspokojivé výsledky prvoligového týmu FC Viktoria Plzeň rozhodla Dozorčí rada společnosti FC Viktoria Plzeň a.s. společně s vedením klubu, na mimořádném jednání, které se konalo v neděli v nočních hodinách a pokračovalo v průběhu pondělního dne, o odvolání trenéra Stanislava Levého včetně asistentů Michala Petrouše a Zdeňka Bečky od „A“ týmu.

Autor:
Redakce

„Trenér Levý odvedl v Plzni velký kus práce. Bohužel poslední výsledky nás nemohly nechat nečinnými. Z toho důvodu jsme se rozhodli s okamžitou platností trenéra Levého s jeho asistenty odvolat,“ informuje generální manažer FC Viktoria Plzeň Zdeněk Kořínek.

Ve zbývající části letošního soutěžního ročníku 2007/08 pověřilo vedení klubu FC Viktoria Plzeň vedením prvoligového týmu Karla Krejčího. „Hlavním trenérem do konce jarní části ligy bude Karel Krejčí, stávající šéftrenér mládeže a trenér úspěšného ligového dorostu U19. Jeho asistentem se stává ing. Milan Matejka,“ upřesnil sportovní manažer FC Viktoria Plzeň Adolf Šádek. Matejka v minulosti působil v druholigovém Sokolově a třetiligových Karlových Varech.

Zároveň dochází i k obměně trenéra u juniorského týmu. Ten je v současné době těsně nad sestupovou propastí. „Záchrana ČFL je jedním z našich prvořadých úkolů. Třetí liga je optimální soutěž pro výchovu našich mladých a perspektivních hráčů pro prvoligový tým,“ vysvětlil sportovní manažer Adolf Šádek. Na postu hlavního trenéra Františka Sluku tak vystřídá Jiří Skála, stávající asistent odvolaného trenéra Sluky. Nový trenér povede juniorku již ve středečním utkání s Vyšehradem, které se hraje od 17 hodin v Luční ulici.