10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Béčko se už dočkalo

KLATOVSKO - Nevídaných osmnáct kol od zahájení jarní části krajského fotbalového přeboru mužů čekali hráči klatovské divizní rezervy na to, až se budou radovat z prvního vítězství.

Co se nepodařilo v předcházejících kolech, se podařilo v devatenáctém, a obětním beránkem byli hosté z Města Touškov.
Stejně jako v minulém domácím zápase s H. Břízou i tentokráte měly Chanovice výhodu pokutového kopu. Téměř na minutu přesně poté, kdy s Horní Břízou penaltu ve 22. minutě neproměnil Černohorský si vedl v duelu i Kučera, který v 21. minutě rovněž penaltu nedal. Vše si vynahradil o 14 minut později, kdy zvýšil vedení svého týmu na konečných 2:0.

Do Sušice v roli velkého favorita zavítal ambiciózní celek Spartaku Chrást. Na 250 diváků bylo svědkem kvalitního střetnutí, ve kterém se schylovalo ke konečné dělbě bodů. Spravedlnosti jednobodového zisku ustoupilo štěstí, a to se přiklonilo na stranu hostů, kteří dvě minuty před koncem vstřelili vítěznou branku. Chrást vynesla tato výhra s jednobodovým náskokem do čela tabulky. Sušice zůstala i po tomto kole přilepena na 13. místě. Útěchou sušickým hráčům může být naděje, že ve dvou odložených zápasech, které mají k dobru, by si mohli svoji hubenou jarní bodovou bilanci vylepšit.