14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Informace o dalších zápasech krajských soutěží

Klenčí - Zaslouženou remízou skončilo další derby I. B třídy mezi fotbalisty Klenčí a Horšovského Týna.

První poločas vyhrálo poměrem 0:1 hostující Dynamo, když se z trestného kopu trefil hrající trenér Luděk Kopřiva. Za to, že se do šaten odcházelo za tohoto stavu mohli děkovat diváci hlavně brankáři Veberovi.

Druhou půli Klenčí začalo lépe a vytvářelo si šance. Vyrovnání a konečný výsledek přišel poté co Psutka poslal přesný pas na Franka, který hlavou překonal Věnečka.

V příším kole Klenčí čeká další derby v Domažlicích proti místní rezervě. Dynamo H. Týn bude hosit Heřmanovu Huť. (mif)

KOLOVEČ

Koloveč - Poprvé v jarní části sezony dovolilo počasí vyběhnout fotbalistům Slavoje Koloveč na domácí trávník. Tuto příležitost si nenechaly ujít tři stovky fanoušků, kterým se domácí hráči odměnili již v prvním poločase pěti brankami.

Koloveč - Žákava

6:1 (5:0)

Dvě branky si v zápase na své konto připsal nejlepší střelec I. A třídy Václav Šperl, stejně jako Martin Schötterl, který se po příchodu z Domažlic ve Slavoji rozstřílel a v každém zápase skóruje.

Pátý gól první půle vstřelil Milota. Čtvrt hodiny před koncem na 6:0 zvyšoval Částek, aby pak sedm minut před koncem utkání rozvlnil síť Kohout. Udělal ale radost hostům, jelikož vstřelil vlastní gól a stanovil na konečných 6:1.

Slavoj nyní čeká ´anglický´ týden, když kromě víkendových zápasů sehraje na svém hřišti v obou květnových svátcích dohrávané zápasy. (mif)

HOLÝŠOV
Holýšov - Zaváhání z minulého kola napravili holýšovští fotbalisté, když přivezli tři body ze Stříbra za výhru 2:4.

„Opět to nebyl herně nějak dobrý výkon. Body z venku jsou ale dobré. Pokaždé jsme dokázali vyrovnat náskok soupeře a poté rozhodnout. Myslím si, že domácím v závěru docházely síly a my toho v přečísleních dokázali využít,“ řekl po utkání trenér Stafinu Štěpán Hirschl.

V neděli se Holýšov představí na domácí půdě proti Sušici a chce si udobřit své příznivce.

„Sušice hraje o záchranu, takže nás nečeká nic jednoduchého. Doma chceme samozřejmě vyhrát, napravit prohru s Přešticemi a hlavně vyvrátit fámy o tom, že jsme minulý domácí zápas prodali. To je naprostý nesmysl,“ dodal Hirschl. Za Holýšov skórovali: Procházka 2, Tlustý a Šimka.  (mif)