17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Viktoria Žižkov B - J. Domažlice 3:1 (2:1)

Domažlice - Rychlý trest v podobě dvou gólů ze standardních situací v rozmezí sedmi minut postihl Jiskru Domažlice, která jela po vítězství nad Voticemi překvapit na půdu lídra Viktorie Žižkov B, která byla posílena o několik hráčů A týmu, který den předtím prohrál v Olomouci.

V. Žižkov B - Domažlice

3:1 (2:1)

Již úvod zápasu naznačil, že Domažličany nečeká nic jednoduchého. Zkušení domácí dokázali dvě z prvních tří standardních situací proměnit v branky. V prvním případě se v 10. minutě prosadil Moughfire a poté v 17. minutě přidal druhou branku Votava.

Inkasované branky hosty probudily, vyplatilo se napadání domácí rozehrávky a výsledekm toho byl konktní gól Mifka - 2:1.

Do druhé půle nastoupila Jiskra s odhodláním vyrovnat, vytvořila si optickou převahu, své šance ale neproměnila.

Domácí se snažili udržet výsledek a hrozili z ryhclých brejků. Z jednoho z nich exligista Blaha vyslal do úniku Turka, který střelou k levé tyči uzavřel na konečných 3:1.

Domažlice: Mleziva - Strejc, Tesař, Vacek, Paul - Šámal, Černý, Bublík, Mifek - Šot, Bahleda. Střídali: Mach, Manowetz a Čech.

V sobotu 26. dubna od 17 hodin se Jiskra opět představí na Střelnici, aby změřila síly s Pískem, na jehož půdě dokázala na podzim zvítězit 0:1.    Zdeněk Mifek