Kalendář

<< březen 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALAktualizace výsledků.

Abych na tomto webu mohl zveřejňovat co nejdříve informace o přátelských zápasech, zajímavých událostech a plánovaných akcích ve vašem fotbalovém oddíle, výsledky jednotlivých zápasů a další zprávy, které zajímají fotbalovou veřejnost, potřebuji vaši spolupráci. Byl bych rád, kdyby se v každém klubu našel jeden spolehlivý a zodpovědný příznivec, který by nelitoval chvilky času a 3,30 Kč za odeslání SMS zprávy, abych mohl zveřejnit jeho informaci co nejdříve na této stránce a poskytnout ji všem dalším fotbalovým příznivcům. Potřebuji pravdivé informace, nevadí mi nějaká ta gramaická nebo slohová nepřesnost - to vše upravím. Aby tato spolupráce nebyla pouze jednostranná, jsem připraven těmto stálým spolupracovníkům (pokud o to budou stát) odesílat formou SMS zprávy na jejich mobil, všechny aktuální výsledky krajských soutěží, které zjistím.
Pojďte se i vy podílet na tvorbě tohoto webu, aby byl skutečně aktuální (neaktuální informace na internetové stránce návštěvníky odrazují), a aby se dále měnil podle vašich představ.
Vyzkoušejme si spolupráci již dnes (7.4.2007) a zítra, kdy se hrají zápasy krajských soutěží.
Ihned po zápase jakékoli krajské soutěže, mi pošlete SMS zprávu ve tvaru např.:
Luby-Postrekov 0:1 (0:0) - Karel Novak.
Pokud nechcete své jméno uvést, uveďte alespoň přezdívku nebo iniciály jména, abych měl přehled o tom, kdo je spolupracovníkem. Pokud přidáte střelce branek nebo další informace, budou zveřejněny na webu.
Jestli jsem někoho z vás přesvědčil o tom, že vaši pomoc tato stránka potřebuje, posílejte své příspěvky na telefon: 607 931 281.

Své informace můžete rovněž posílat e-mailem: fotbal@domazlice.cz

Všem, které jsem touto zprávou oslovil a chtějí spolupracovat předem moc děkuji.

Zdraví Vojtěch Kotlan.
P.S.: Abyste věděli jaký strejda vám psal tyto řádky, tu je moje nevydařené foto:

Detail [›]V.Kotlan
V.Kotlan

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.