Pondělí, 14 duben 2008

ImageRozhodčí : Aubrecht - Kučka,Pešek - Fadler

Senco - Míčka - Klůc,Novák,Král,Kočí - Kislinger,Kovács,Vaigl,Belan - Šimr,Švec (74.Bobák)

Jak šly minuty:

11' centr Pavla Vaigla usměrnil hlavou do brány Ondra Král 1 : 0.

16' faul na Kislingera přímý kop Pavla Vaigla do šibenice 2 : 0.

19' šance Pavla Švece skončila nad bránou.

-------------------------------------------------------------------------------

50' Sedláček 2 : 1

51' centr Martina Klůce,Pavel Švec 3 : 1.

53' po samostatné akci Jardy Šimra brankář hostů s námahou vyrazil.

65' Pavel Švec po úniku opět do brankáře.

72' ulička Michala Kovácse,Pavel Švec udělal kličku i brankáři a vsítil čtvrtý gól 4 : 1.

73' Jarda Šimr z úhlu do brankáře.

80' Přímý kop Michala Kovácse brankář hostů s obtížemi vyrazil.

84' tři šance hostů dvakrát zasáhl Karel Míčka a jednou nás zachránilo břevno.

Vedoucí družstva Jiří Hop:
"Utkání bylo kvalitní a muselo uspokojit přítomné diváky. Důležitá byla naše třetí branka bezprostředně po snížení Třeboně na rozdíl jedné branky. Ten gól byl navíc nádherný. Už bude třeba předvést něco podobného venku, nejlépe nyní v Praze na Admiře."
Pavel Pomp:
"Nic proti prvoligovému fotbalu. S Třeboní jsem sice bohužel neviděl první poločas, ale druhých 45 minut vydalo za spousty zápasů v nejvyšší soutěži. Nasazení, bojovnost, hra od branky k brance a navíc nádherné góly. Zásluhou obou celků to bylo to velmi pěkné fotbalové představení, na které stálo za to přijít. Kdo zde nebyl, může jen litovat."