Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALTři body jsou velice důležité, říká trenér Nykodým

Hořovice/ V sobotu odehráli divizní fotbalisté Bzové důležité domácí utkání s Horažďovicemi. Místo pohledného fotbalu, který Bzová předváděla v minulých zápasech, byl k vidění spíše boj. Domácí fotbalisté ale nakonec vybojovali těsné vítězství 1:0 a připsali si tři body. Po utkání jsme krátce vyzpovídali trenéra Bzové Milana Nykodýma, který si cenil především veledůležité tři body. „Nebylo to hezké utkání, ale tři body jsou velice důležité,“ podotkl trenér Nykodým.

Autor:
Jan Vildmon

V zápase jste herně nijak zvlášť nepřesvědčili, ale vybojovali jste tři body. Dá se tedy předpokládat, že jste alespoň částečně spokojen?

Utkání se nám herně tolik nepovedlo, ale jsem rád za tři body. Kluci byli zbytečně nervózní, neudrželi jsme balon. Myslel jsem, že odevzdáme lepší výkon. V dnešní situaci jsou ale tři body velice důležité. Myslím, že jsme si je zasloužili. Soupeř se vlastně nedostal do šance a my jsme měli čtyři tutové šance, které jsme neproměnili. Určitě jsme si vítězství zasloužili.

Podle vašich hlasitých projevů na lavičce to vypadalo, že jste nebyl spokojen s výkonem hráčů, kterým chyběl hlavně pohyb.

Určitě. Chyběl nám pohyb i kombinace. Proti posledním dvěma utkáním, které jsme odehráli, i když jsme prohráli na Doubrace, kde jsme si vypracovali osm šancí, chyběl pohyb a kombinace. Nebylo to hezké utkání, ale tři body jsou velice důležité.

Opět jste vstřelili v utkání jen jeden gól. Nemáte z produktivity mužstva trochu obavy?

Je to páté utkání, ve kterém jsme dali jen jeden gól. Věřím, že útočníci se konečně chytí. Tentokrát měl Čihař, kterého jsme posunuli do útoku, tři stoprocentní šance. Bohužel je vyřešil tak, jak je vyřešil. Věnujeme se tomu na každém tréninku. Snažím se kluky burcovat i při tréninku, aby neodflákli a nepodcenili žádnou situaci, ale věřím, že se to zlomí. Určitě tady útočník chybí, věřím, že to chce i více klidu a zkušenějšího hráče, který by udělal v mužstvu větší klid.