Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALPlaná sahala po výhře

STOD - Fotbalová 1.B třída: Sj. Stod - BKV Planá 0:0  

Autor:
František Hlas

Plánští fotbalisté zajížděli do Stoda oslabeni o dva klíčové hráče. Zranění zad vystavilo stop Martinu Bernasovi a pracovní povinnosti brankáři Butalovi. Do branky nastoupil teprve šestnáctiletý dorostenec Černý a střed zálohy vyztužil Rozhoň. Náš zástupce uhrál s favoritem bezbrankovou remízu, ale sahal i po třech bodech.

V prvním dějství byla hra vyrovnaná. Planá měla dobře řízenou obranu Slavíkem a Vl. Böhmem. U domácího celku byl nebezpečný v koncovce Pleisner, na straně druhé dobře větral obranu Makrlík. Po přestávce se domácí snažili o větší aktivitu, ale hosté měli větší důraz v osobních soubojích. Hra se po několika minutách opět vyrovnala. V 56. min zahrávala Planá trestný kop a Havlíček jen těsně minul. O minutu později měli šanci z trestného kopu domácí, Fišerova nebezpečná střela ale taky minula branku Černého. Závěrečných deset minut sice přineslo hodně vzruchu i nervozity, ale hostům se podařilo výsledek udržet. V posledních minutách utkání jim dokonce mohl Makrlík zajistit výhru, když si sám na gólmana, ale nedal.

Sj. Stod - BKV Planá 0:0.

Rozhodčí: Nesvadba. ŽK: 2:5. Diváci: 60.

 PLANÁ: Černý – T. Böhm, Rozhoň, Vl. Böhm, Häusler, Mikota, Mikač, Slavík, Havlíček, Makrlík, Hlinčík. Střídal Kastl a Giang Cong.

 

                                                                                                                              ŠTEFAN KAPOLKA