25 26 27 28 29 30 31

Tyče zvonily, ale ...

KONSTANTINOVY LÁZNĚ - Fotbalová 1.B třída: S. K. Lázně - TJ Chotěšov 2:0

František Hlas

Mužstvo S. Konstantinovy Lázně si v duelu s TJ Chotěšov připsalo na své konto tři záchranářské body za výhru 2:0.

Domácí vstoupili do zápasu aktivněji. Hoffmann šel ze strany sám na branku, ale nedal. Konstantinky se dočkaly ve 21. minutě, kdy se hlavou trefil Holák – 1:0. Bylo to v době, kdy už hosté vyrovnali hru. Ve 27. minutě čaroval domácí gólman a zabránil vyrovnání. Ve 32. minutě šel pod nohy hráči hostů a ten trefil jen tyč. Po změně stran už v 54. minutě namazal hostující obránce Rašínovi a ten nezaváhal – 2:0. Domácí pustili hosty do šance až v posledních deseti minutách. Tyče u branky Sedleckého zvonily, ale body zůstaly doma.

S. K. Lázně – TJ Chotěšov 2:0.

Poločas: 1:0. Branky: 21. Holák, 54. Rašín. ŽK: 1:1. Diváci: 60.

K. LÁZNĚ: Sedlecký – Vaněk, Pohlot, Macák, Bock, Hampapa, Rašín, Vrána, Hoffmann, Bubeníček, Holák. Střídali Zabloudil, Packan a Kašpar.