28 29 30 31

Bezdružičtí vyloupili Střelnici

DOMAŽLICE - Fotbalová 1.B třída: J. Domažlice B - J. Bezdružice 1:2

František Hlas

Rezerva Domažlic přivítala na Střelnici bezdružickou Jiskru. Po bojovném výkonu a troše štěstí přivezl náš zástupce všechny tři body za výhru 1:2.

Prvních patnáct minut viděli diváci rychlý kombinační fotbal z obou stran. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, ale bez brankových příležitostí. Po této úvodní honičce začali mít domácí borci častěji míč na svých kopačkách a Jiskra tahala za kratší konec. Po jednom z rohů se na desítce, po odraženém balónu, ocitl dvakrát domácí kapitán, ale střelecké kopačky nechal doma. Jiskra bojovala a snažila se vymanit z tlaku. To se jí ke konci první půle povedlo. Ve 43. minutě napřáhl ze třiceti metrů M. Kalista a rozezvučel břevno domácí brány. Druhý poločas začal v úplně jiném gardu. Hosté přidali na důrazu a začali se usazovat na půlce soupeře. V 65. minutě odcentroval M. Sládek, míč se na hranici vápna odrazil k J. Komárkovi, který s pomocí teče domácího obránce přeloboval gólmana -0:1. Jenže, v 75. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen J. Bastl a pro Jiskru začalo hotové peklo. Domažlice přikovaly hosty k šestnáctce. Bezdružičtí statečně odolávali, ale po jedné z mnoha standardek si do vlastní sítě nešťastně srazil centrovaný míč M. Kalista -1:1. Po obdržené brance zkoušela Jiskra držet míč a to se jí celkem dařilo. Po faulu na J. Koryntu zahrával M. Sládek přímý volný kop, ale jeho střela neměla gólové parametry. V 90. minutě přišlo to v co snad nikdo nedoufal. Po faulu na Rotariho se z dobrých pětadvaceti metrů, trefil J. Korynta. Jestli byla v domácí svatyni nějaká pavučina, tak už tam není -1:2.

J. Domažlice B - J. Bezdružice 1:2 .

Poločas: 0:0. Branky: vlastní - J. Komárek, J. Korynta. ŽK: 3:5. ČK: 0:1 (75. Bastl). Diváci: 120.

JISKRA: Londa, Bastl, Blažek L., Blažek T., Marek Kalista, Martin Kalista, Gengel, Korynta, Sládek, Komárek, Hvízdal. Střídali Rotari, M. Blažek a Cvrček.