Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALKrejčí: Čelili jsme přesile

KLATOVY/HORAŽĎOVICE - Nedůslednost v úvodu druhé půle nás stála body, ví Běloušek

Autor:
Yvetta Musílková

PROHRA. Fotbalisté Klatov podlehli v zápase 20. kola divizní skupiny A svým favorizovaným hostům z Králova Dvora 1:2.  Klatovský Jaroslav Beneš se snaží zastavit  hostujícího Libora Spurného (vpředu). Vše sleduje klatovský Karel Šlechta (vpravo vzadu).

PROHRA. Fotbalisté Klatov podlehli v zápase 20. kola divizní skupiny A svým favorizovaným hostům z Králova Dvora 1:2. Klatovský Jaroslav Beneš se snaží zastavit hostujícího Libora Spurného (vpředu). Vše sleduje klatovský Karel Šlechta (vpravo vzadu).
Autor: DENÍK/Milan Kilián

Černý víkend mají za sebou divizní fotbalisté z Pošumaví. Klatovy přišly o body doma, Horažďovice v Bzové.
„Hráli jsme podle mých představ aktivně prvních deset minut, ale pak jsme vyklidili střed pole. Hosté přidali, ale my jsme závěr přečkali bez újmy. Sice jsme si o přestávce vše vyříkali, ale bohužel po neobsazení protihráče a po chybné rozehrávce jsme dvakrát inkasovali. Rychle jsme se sice vrátili do hry kontaktním gólem a pak snažili se o vyrovnání. Bohužel šancí volajících po gólu jsme nevyužili, brankou neskončila slibná Tafatova hlavička, Hanzlík trefil tyč,“ ohlédl se za prohrou s Královým Dvorem trenér TJ Klatovy Pavel Běloušek.
Hodně rozčilený se vracel z utkání s Bzovou kouč fotbalistů Horažďovic Karel Krejčí. „Odehráli jsme nejlepší zápas na jaře, ale proti 14 lidem jsme neměli šanci na úspěch,“ čílil se Krejčí, jehož svěřenci inkasovali jediný gól zápasu z penalty. „Vymyšlené penalty. Šafanda jen stál za domácím hráčem, který si zpracovával míč. A ten když se okolo Šafandy obtáčel, neatakován padl,“ tvrdil lodivod. „Je mi líto kluků, bojovali, ale nebylo jim to nic platné. Sudí nás hrubě poškozovali, naše akce zastavovali vymyšlenými ofsajdy, naopak přecházeli bez povšimnutí hrubé zákroky domácích,“ dodal.