Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALNázory hráčů na zápas Jiskry s Voticemi

Horst Siegl, bývalý sparťanský a reprezentační kanonýr: 
„Utkání jsme prohráli. Samo­zřejmě se nechci vymlouvat na rozhodčího, ale v první půli nás nepustil do ničeho většího a penalta byla vymyšlená. My jsme začali hrát až druhý polo­čas, což bylo pozdě. Nevypořá­dali jsme se s tvrdostí domá­cích." řekl k zápasu útočník Marily Votice, Horst Siegl.

Lukáš Paul, střelec druhého gólu:
„Dneska jsme k zápasu při­stoupili zodpovědněji než ve Vejprnicích. Ponaučili jsme se z chyb, hlavně jsme věděli, že musíme na ně hrát důrazněji, což se potvrdilo. Vzadu jsme se i snažili hrát bez chyby a vpředu jsme se do nějakých šancí do­stali. Naštěstí se podařilo vstře­lit góly a vzadu jsme si to už po­hlídali. Jsem rád, že jsem dal první gól za Domažlice, čekání to bylo dlouhé. Bude mne to ně­co stát, ale jsem rád, že to mám za sebou."

Vojtěch Mifek, záložník Jiskry Domažlice:
„Jsem rád, že jsem dostal od trenérů důvěru a myslím si, že se mi začíná dařit, hrál jsem lépe než předchozí zápasy. Myslím, že jsme hráli důrazně, věděli jsme, že důraz na tým Ma­rily platí. Chtěli jsme vyhrát a vyšlo to. Z jejich družstva se mi nejvíc líbil Horst Siegl, ten hrál opravdu velmi dobře."

Jan Šmirkl, obránce Jiskry Do­mažlice:
,,Dnešní utkání jsem viděl tak, že jsme hráli ze zabezpeče­né obrany, což byl základ úspě­chu. Říkali jsme si, že dobrá  obrana je základ a šance určitě přijdou. Jsem rád, že jsem dostal příležitost nastoupit v základní sestavě. Bohužel Studuji, takže s trénováním to nemám moc jednoduché, ale o místo v sestavě se, budu prát dál. Byl bych rád, kdybychom přivezli bod ze Žiž­kova."                    

 (bau)