30 31

Dorostenci rozdrtili Prazdroj.

V krajském přebo­ru mladšího a staršího dorostu se utkala Jiskra s Plzeňským Prazdrojem.

Domažlice - Prazdroj Plzeň  7:0 (2:0)

Starší dorostenci, kterým se do sestavy vrátil po zranění Rojt, začali aktivně a od úvodu utkání měli převahu a skóro­vali už v 8. minutě Vísnerem. V 16. minutě zvyšoval Paluch, který z rohového kopu pře­kvapil nepřipravenou obranu a gólmana hostí - 2:0. Ve 24. minutě se osmělili i plzeňští, ale střelu Gajdůška obránci zblokovali. Poté se bojovalo ve středu hřiště. Po změně stran přidal v 54. minutě svůj druhý gól v utkání Paluch a na 4:0 dvě minuty nato zvýšil Neumann. Od 68. minuty hráli Domažli­čané po vyloučení Gajdůška proti deseti a získali velkou převahu, kterou do konce vy­jádřili dalšími třemi brankami, o které se postarali Hartl Forst a Frček, který po přihrávce Hartla uzavřel na konečných 7:0.

Domažlice - starší dorost: Bratanič - Mastný, Neumann, Frei (53. Votruba), Zlámal - Rojt, Paluch, Vísner, Hartl - Frček a Forst. Trenéři: Brichcín a Palovič.

Domažlice-Prazdroj Plzeň  4:2 (3:1)

I mladší dorost vstoupil d( utkání dobře a vedl už od 2 minutý, kdy zahrával kapitán Ferra trestný kop, odraženi míč se dostal k Vavříkovi, a ter střelou do pravého dolního rohu překonal gólmana. V 18 minutě srovnal hostující Staněk, který využil chybu, domácí obrany - 1:1. Domažlice poslal opět do vedení Jan Minařík, který patičkou po přihrávce Škrabala přidal druhý gól. O čtyři minuty později zahrával Ferra další trestný kop, jeho střelu tečoval do branky Ou­řada. Čtvrtá branka padla opět po trestném kopu domácího kapitána. Tentokrát odražený balón poslal do sítě Pavlíček. Poslední slovo měli ale hosté. V 67. minutě nastřelil Marinka břevno a o 8 minut déle upravil na konečných 4:2 Solový.

Domažlice - mladší dorost: Frous - Vavřík, Jan Minařík, Hošek, Pavlíček (60. Pavel Mina­řík) - Ferra, Škrabal, Pačesný, Ouřada - Kitzberger a Závodný (53. Havlíček). Trenéři:Wolf a Pavlíček.

Pro dorostence začne již tu­to sobotu nadstavbová část krajského přeboru, ve které na své půdě přivítají okresního rivala z Holýšova, který v so­botu prohrál v Rokycanech oba zápasy (3:1 a 3:2). Sobotní utkání začínají v 10 a 12.15 ho­din.       (mif,poj)