10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Výsledky krajských soutěží

Ve 20. kole krajského přeboru fotbalistů zdolal lídr tabulky FK Tachov Horní Bří­zu na jejím hřišti po boji jed­nobrankovým rozdílem. Opro­ti tomu jeho největší pronásle­dovatel Chrást deklasoval Stříbro vysoko 7:0.

Horní Bříza-Tachov 2:3
Favorizovaní hosté brzy ved­li a převahu si udržovali po ce­lý první poločas. Ve druhém dějství domácí dvakrát vyrov­nali, ale Tachov v závěru ,se štěstím uhájil těsnou výhru.Nejlepší hráči: všichni- Valenta. Poločas: 0:1. Branky: 47. P. Chocho­latý, 61. Paukner - 10. Hudec, 59. Malý, 65. Lad. Čížek. Rozhodčí: Červený. 21L, U. Diváků: 180.
H. Bříza: Valenta - Šimice, Ga­dač, Ostrolucký (82. Krůs), Jager­čík, Beneš, M. Chocholatý, P. Cho­cholatý, Paukner, Vrla, Dolejš (66. Bíba). Trenér J. Kožíšek.
Tachov: Valenta - Luk. Čížek, Šácha, Kaše, Machač (62. Chada), Malý, Lad. Čížek, J. Viterna, Rulf (54. Bečvář), Hutta, Hudec. Trenér M. Chada.

SK ZČE Plzeň-Rokycany 1:2
Po vyrovnaném začátku převzali iniciativu domácí a jednu ze svých šancí proměni­li ve vedoucí gól, když po akci Švece skóroval Vlček. Po pře­stávce se ale hrálo pod taktov­kou hostů, kteří dvěma bran­kami otočili skóre ve svůj pro­spěch a odvezli si tři body.Nejlepší hráči: Šiml-Blecha. Po­ločas: 1:0. Branky: 35. Vlček - 58. Tobrman, 76. Jícha. Rozhodčí: Štókl. ŽK: 3:2. Diváků: 150.
SK ZČE: Řezáč - Levý, Diviš, Chocholatý, Bedrna (60. Rout), Ši­ml, Švec, Bačkovský, Sulek (70. Be­ránek), Vlček, Votípka (70. Stanek). Trenér V. Votípka.
Rokycany: Vild - Jícha, Čihák, M. Scheinherr (82. Červený), To­brman, Mraček (80. Rýdl), Kozler, J. Scheinherr, Procházka, Hereit (46. Blecha), Javůrek. Trenér P. Aubrecht.

Chrást-Stříbro 7:0
Stříbro drželo bezbrankový stav pětadvacet minut, ale pak inkasovalo tři góly. Poté už byl zápas exhibicí Chrásteckých.Nejlepší hráči: Bezdička - Kos­telníček. Poločas: 3:0. Branky: 25. ,35., 82. (PK) a 90. Bezdička, 28. Moj­žíš, 58. Komárek, 62. vlastní. Roz­hodčí: Kafka. ŽK:1:0. Diváků: 300.
Chrást: Bláha - Král, Brýla, Bez­dička, Mojžíš, Fiala (71. Diepold), Haidelmayer, Křen (63. V. Tyr), M. Tyr (63. Kučera), Kroc (46. Komá­rek), Sadílek. Hrající trenéři R. Fia­la a J. Diepold.
Stříbro: Kostelníček - B. Andrle, Hřebík (37. Havel), tThlíř, Jareš, Mička, Slába (80. Kertys), Šaman (83. Ichnatolyja), Kasl, Bednář, Houdek. Trenér M. Tůma.

M. Touškov-RapidPlzeň 1:4
Rapid rozhodl již v první pů­li, kdy se během deseti minut trefili Faist, Hucl a Liška, do­mácí snížili před přestávkou. Po změně stran pečetil výhru hostů Lambor.Nejlepší hráči: nikdo - všichni. Poločas: 1:3. Branky: 24. Faist, 31. Hucl, 34. Liška, 44. Nosek - 64. Lambor. Rozhodčí: Schneider. ŽK: 1:2. Diváků: 150.
M. Touškov: Šilhánek- Forman (46. Hrbáček), Zaoral, Kalčík (80. Koníček), K. Fürbacher, Vrba (46. Svoboda), Holý, Nosek, Karbusic­ký, Kožíšek (70. J. Fůrbacher), Brand. Trenér K. Bárta.
Rapid: Nikrmajer - Faist (75. Brabec), Buček, Pata, Hucl, Korda, Nový, Šimsa (85. Janout), Liška, Lambor (84. Hrdina), Polívka (55. Lavička). Trenér J. Jílek.

Bolevec-Klatovy B 2:0
V utkání slabé úrovně si na­konec Bolevečtí připsali proti beznadějně poslednímu celku tabulky tři povinné body, ale svým výkonem nepřesvědčili.Nejlepší hráči: nikdo. Poločas: 0:0. Branky: 54. Greif, 59. Došlý. Rozhodčí: Křen. ŽK: 2:3. Diváků: 80.
Bolevec: Kórner - Kučera, Sou­kup, Humpál, Vítovec (73. Thoma­yer), Márz, Brejcha, Došlý (90. Sta­šek), M. Pelnář (81. Zítek), Šiml, Greif. Trenér V. Opl.
Klatovy B: Herman - Vacovský, Hromada (66. Kotáb), Jakubec (60. Bouberle), Rendl, Pavlík, Voráček, Votípka (75. Popelka), Ježek, Ko­váč, Lukeš. Trenér I. Lužný.

Manětín-Chanovice 5:1
Domácí se pomalu rozehrá­vali, ale do poločasu získali dvoubrankový náskok. Hosté bojovali, do kolen je srazila až čtvrtá trefa Manětínských.Nejlepší hráči: Mikulík - Toman. Poločas: 3:1. Branky: 8. a 25. Cibu­la, 26. Dobrý, 75. Spal, 80. Korynta - 4. Toman. Rozhodčí: Krutina. ŽK: 1:2. Diváků: 250.
Manětín: Pochobradský-Pleyer, Spal, Dlouhý (75. Korynta), Bouška, Dobrý, Štolka (61. Prusík), Stejskal, Cibula (85. Bulín), Mikulík, M. Pá­tek. Trenér J. Aubrecht.
Chanovice: Daněk - Votava, Hnídek, Strakoš, Hausleitner, Ku­čera, Toman, Černohorský, Brůha (75. Malý), Zdeněk, Kocour. Trenér M. Rambousek.

Zbůch- Sušice 2:1
Hosté šli do vedení gólem z přímého kopu, Zbůch do půle vyrovnal. Po přestávce rozho­dl taktéž z trestného kopu Schejbal.Nejlepší hráči: Zábranský - Kin­delman. Poločas: 1:1. Branky: 28. Steinbach, 68. Schejbal - 15. Hubá­ček. Rozhodčí: Dusil. ŽK: 2:3. Divá­ků: 300.
Zbůch: Zábranský - Brož, Plahs, Hettler, Pfeifer, Paum (46. As­chenbrenner), Steinbach (63. Mrá­zek), Schejbal, Beneš, Herman, Straka. Trenér P. Lukášek.
Sušice: Kindelman - Kodýdek, Klíma (85. Hupka), Oulík (60. Ju­nek), Vítovec, Prchlík, Hrach (77. Brabec), Sládek, Hubáček, Pro­cházka, Kočí. Trenér K. Kalivoda.

Holýšov-Přeštice 0:2
Domácí měli převahu, ale nic z ní nevytěžili. Hosté vedli po vlastní brance domácích, druhý gól dal po sólu Hajšman.Nejlepší hráči: nikdo - Hajšman. Poločas: 0:1. Branky: 28. vlastní, 83. Hajšman. Rozhodčí: Žáková. ŽK: 2:3. Diváků: 250.
Holýšov: Marcel - Nový, Hamer­ník, Snášel, Dostálík (62. Lukáš), Hrdina (81. Vrba), Kaas, Majlát (78. Tlustý), Jeniš, Procházka, Šimka (70. Levička). Trenér Š. HirschL
Přeštice: Regner - Krs, Cápal, Šobr, Bouc, Maršálek, Duchek, Be­nedikt, Turek, Žitník, Hajšman (90. Chaluš). Trenér J. Kubeš.

Ne 20.04. 17:00   Klatovy B - Sokol Město Touškov

Spokojení se svým vý­konem ve 20. kole fotbalové I. A třídy asi nebudou hráči Ný­řan. Ti při své bitvě o čelo ta­bulky remizovali na hřišti Lo­siné 2:2. Papírové předpoklady se hostům nepodařilo naplnit a o vypjatosti utkání svědčí i jedna červená a šest žlutých karet.