13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Domažlice zdolaly Votice

Do řad tří zástupců re­gionu ve fotbalové divizi při­neslo 20. kolo po výhrách ra­dost, naopak dva kluby pro­hrály a v tabulce si přitížily.

Domažlice- Votice 3:1
Bojovnost slavila úspěch nad rutinou. Akci Šota zakon­čil přesně Bublík, po faulu na Zb. Černého se z penalty nemý­lil Paul a výborný výkon no­váčka završila hlavička Šota po rohu Šámala.Poločas: 2:0. Branky: 35. Bublík, 42. Paul z PK, 75. Šot - 89. Rezek. Rozhodčí: Vlasjuk. ŽK: 1:2. Divá­ků: 500.

Domažlice: Mleziva - Šmirkl, Paul, Tesař, Vacek - Zb. Černý, Bublík, Šámal, Mifek (81. Mach) - Šot (90. Čech), Bahleda. Trenér M. Dejmek.

Doubravka-Třeboň 4:1
Domácí se prosazovali dů­razem v koncovce. Vaigl na­centroval, hlavička O. Krále rozvlnila sít poprvé a po faulu na Klůce se trefil Vaigl z penal­ty podruhé. Výhru jistil po centru Klůce a uličce Kovácse dvakrát Švec.Poločas: 2:0. Branky: 11. 0. Král, 16. Vaigl, 51. a 72. Švec - 50. Sedláček. Rozhodčí: Aubrecht. ŽK: 0:2. Diváků: 100.

Doubravka: Míčka - Klůc, D. Novák, 0. Král, Kočí-Kislinger, M. Kovács, Vaigl, Belan - Šimr, Švec (74. Bobák). Trenér I. Kovács.

Jankov- Vejprnice 0:4
Hosté Jihočechy dokonale šokovali. Křen nahrál Kuče­rovi na první gól, druhý zaří­dil sám z trestného kopu a R. Dyk po centru Holého rozjásal Vejprnické potřetí. Výhru za­vršila hlavička Kučery.Poločas: 0:3. Branky: 7. a 84. Ku­čera,l4. Křen, 25. R. Dyk. Rozhodčí: Fišer. ŽK: 3:1. Diváků: 100.

Vejprnice: Hajžman - L. Rada, Havránek, R. Černý, Bouřa - Křen (82. Grambal), Holý, Braun, Kučera - R. Dyk (87. Stanislav), J. Bieder­mann (87. Löwy). Trenér J. Mysli­veček.

Klatovy-Králův Dvůr 1:2
Favorit získal během čtyř minut dvoubrankový náskok, a přestože vzápětí Kopp snížil,hosté výhru uhlídali.Poločas: 0:0. Branky: 53. Kopp - 46. P. Dochtor, 50. Fulín. Rozhodčí: Henych. ŽK: 2:2. Diváků: 350.

Klatovy: Jarolím - Cihlář (23. Beneš), M. Viktora, Hovorka (83. Rejthar), Šlechta (55. Brejcha) - Lisy, Kopp, Mužík, Tafat - Zedník, Hanzlík. Trenér P. Běloušek.

Bzová-Horažďovice 1:0
O výhře domácích rozhodla přísná penalta. Hosté získali územní převahu, snaha o vy­rovnání byla evidentní, ale vy­loženou šanci si nevypracova­li. Bzová si pomáhala tvrdými a netrestanými zákroky.

Poločas: 1:0. Branka: 25. Lexa z PK. Rozhodčí: Polák. ŽK:1:0. Divá­ků: 150.

Horažďovice: Makó - Pondělík (78. Janouškovec), Kukol, Pícka, Zámeček - Šafanda, Grunt, Jůda, Koudela - Horváth (46. Baloušek), Beránek. Trenér K. Krejčí.