18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Jiskra Domažlice B - Jiskra Bezdružice 1:2 (0:0)

Jiskra Domažlice B – Jiskra Bezdružice 1:2 (0:0).

Jiskra Domažlice, posílena o několik hráčů ze širšího kádru A mužstva si dělala v tomto zápasu zálusk na body, ale přestože po většinu utkání byla aktivnější, na dobře organizovanou obranu soupeře vyzrála jen jednou a to v dnešním zápasu nestačilo...

V průběhu první půle si domácí vytvořili několik slibných příležitostí, které však neproměnili a to nakonec rozhodlo o výsledku utkání.

První nebezpečná situace nastala už ve 3. minutě, kdy hostující Marek Kalista centrem zprava trefil břevno domácí branky. Poté převzali iniciativu domácí, ale Krumlův centr odvrátili hosté na roh a s Machovo tr. kopem ze 25 si hostující brankář Londa poradil. Vzápětí musel na druhé straně zachraňovat brankář Kohel před nabíhajícím soupeřem. Ve 12. minutě poslal Kruml dopředu nabíhajícího Kotlana, ten prošel po levé straně, ale jeho centr srazili hosté na roh. O minutu později zamířil nepřesně volejem z 25 metrů domácí Kruml a o chvíli později prošel po pravé straně Čech, jeho centr však hosté stačili zblokovat na roh. V 16. minutě se do míče ze 25 metrů podruhé opřel Kruml, ale i tentokrát mířil nepřesně. O dvě minuty později si s Mifkovo hlavičkou po Čechově centru poradil Londa stejně, jako o chvilku později na druhé straně Kohel s tr. kopem Jakuba Korinty. Ve 22. minutě pronikl po levé straně domácí Kotlan, zpětnou přihrávkou našel nehlídaného Macha, ale ten svoji tutovku zakončil nepřesnou střelou ze 12 metrů. Tentýž domácí hráč se pokusil o střelu z 25 metrů o tři minuty později, ale opět minul pravou Londovu tyč. Vzápětí si s Kotlanovým centrem poradil bezdružický brankář a ve 33. minutě po Čechově rohovém kopu se do velmi dobré šance dostal Kubica, ale zakončil ji střelou zleva ze 14 metrů vedle vzdálenější tyče Londovy branky. Hosté o sobě dali vědět o minutu později, ale s nedůraznou střelou Sládka si Kohel poradil. Ve 36. minutě srazili hosté Machův centr na roh, ten rozehrál zprava Čech, ale Machova hlavička z 8 metrů skončila v Londových rukavicích. V závěru poločasu měli šanci i hosté, když po Blažkově autovém vhazování vznikl před domácí brankou závar, ale domažličtí se odkopem ubránili. Z protiútoku zatáhl po pravé straně míč Strejc, ale u jeho přihrávky byl o krok dříve Londa a míč vyboxoval před nabíhajícím Kubicou. Tři minuty před obrátkou srazili hosté na roh Čechův centr, po jeho rozehrání se míč odrazil k Bočanovi, který z šestnáctky soupeřovu branku přestřelil. Vzápětí jej napodobil i Kubica, jehož pokus z šestnáctky mířil rovněž nad branku Bezdružic. Ve 44. minutě se po Čechově rohovém kopu odrazil k Bočanovi, ale ten  poslal míč z 15 metrů vedle pravé Londovy tyče.

Po přestávce začali být hosté nebezpečnější. Ve 48. minutě vyslal nedůraznou střelu Jakub Korinta vedle pravé Kohelovy tyče, poté bezdružičtí kopali dva rohové kopy a v 57. minutě zamířil hostující Komárek z 18 metrů vedle pravé tyče domácí branky. Domažličtí kontrovali pouze Krumlovým tr. kopem ze 25 metrů, se kterým si Londa poradil. Po hodině hry se v závaru před domácí brankou dostal k míči Jakub Korinta, ale volejem mířil vysoko. V 62. minutě se hostům ofenzíva vyplatila, když Bočan nedůrazně odvracel míč, ten se dostal ke Komárkovi, jehož technická střela z 18 metrů zapadla pod břevno příliš vysunutého Kohela – 0:1. V 66. minutě po Krumlově tr. kopu musela před Kubicou odvracet hostující obrana a o čtyři minuty později se po závaru před Londou dostal míč ke Kotlanovi, ale jeho volej z 10 metrů mířil na branku. V 77. minutě musel po druhé žluté kartě opustit hřiště hostující Bastl, ale domácí toho nedokázali využít. Nejprve bezdružický Sládek z tr. kopu těsně minul pravou Kohelovu šibenici, ale v 80. minutě se radovali domácí, když Rejtharův tr. kop zprava ze 20 metrů skončil po teči jednoho z bezdružických obráncův síti – 1:1. Domácí se poté více soustředili na vstřelení vítězné branky, než na obranu a to se jim vymstilo. Z tr. kopu Rejthara následoval rohový kop, ale domácí nedokázali soupeřovu branku vážněji ohrozit. V 90. minutě si na druhé straně postavil tr. kop bezdružický Jakub Korinta, obstřelil zeď a rozhodl o třech bodech pro hosty – 1:2.

Sestava Jiskry B: Kohel – Strejc, Rejthar, Mach, Dufek – Čech, Kruml (69. Malý), Bočan, Mifek (59. Forst) – Kubica (82. Krakeš), Kotlan.