Kalendář

<< srpen 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBAL



Víkendové výsledky.

Divize sk. A:

S. Doubravka-Třeboň 4:1,
Bzová-Horažďovice 1:0,
Klatovy-Kr. Dvůr 1:2,
Jankov-Vejprnice 0:4,
Domažlice-Votice 3:1,
Motorlet-V. Žižkov B 2:3,
Admira-Písek 1:0. 

Tabulka po 20.kole  
 
  #       Tým   Web   PZ   V   R   P   VG:OG   +/-   PB  
 
   1.     FK Viktoria Žižkov B   web   20   15   2   3   47:13   17   47  
   2.     FK Králův Dvůr   web   20   14   3   3   44:18   15   45  
   3.     SK Marila Votice   web   20   13   3   4   27:11   12   42  
   4.     Jiskra Třeboň   web   20   11   4   5   40:27   7   37  
   5.     FC Písek   web   20   8   5   7   35:29   -1   29  
   6.    Slavia Vejprnice   web   20   7   7   6   31:24   -2   28  
   7.    Tatran Prachatice   web   19   8   3   8   30:29   -3   27  
   8.    SK Strakonice 1908   web   19   8   3   8   28:27   0   27  
   9.     FC Bzová   web   20   8   2   10   30:35   -4   26  
   10.     FK Admira Praha   web   20   8   2   10   26:32   -4   26  
   11.     Jiskra Domažlice   web   20   7   3   10   33:39   -6   24  
   12.     Klatovy   web   20   7   2   11   32:28   -7   23  
   13.     FK Horažďovice   web   20   6   3   11   15:44   -9   21  
   14.     SK Motorlet Praha   web   20   5   5   10   23:27   -10   20  
   15.     SK Jankov   web   20   4   4   12   16:44   -14   16  
   16.     Senco Doubravka       20   3   3   14   21:51   -18   12

Krajský přebor:

H.Bříza-Tachov 2:3,
ZČE-Rokycany 1:2,
Chrást-Stříbro 7:0,
M. Touškov-Rapid 1:4,
Bolevec-Klatovy B 2:0,
Manětín-Chanovice 5:1,

 

Tabulka po 20.kole  
 
  #       Tým   Web   PZ   V   R   P   VG:OG   +/-   PB  
 
   1.     FK Tachov       19   14   5   0   58:15   20   47  
   2.     FC Spartak Chrást   web   19   13   6   0   72:17   15   45  
   3.     FK Stafin Holýšov       18   11   3   4   33:15   9   36  
   4.     SKP Rapid Sport       20   10   3   7   47:43   3   33  
   5.     Sokol Manětín   web   18   10   2   6   64:38   2   32  
   6.     Chanos Chanovice       20   8   5   7   45:31   -1   29  
   7.     SSC Bolevec   web   19   8   4   7   27:33   1   28  
   8.     FC Rokycany       19   6   9   4   29:23   0   27  
   9.     Baník Zbůch   web   19   8   2   9   33:42   -1   26  
   10.     Město Touškov       19   7   4   8   29:39   -5   25  
   11.     FO Baník Stříbro       20   8   1   11   44:55   -5   25  
   12.     Přeštice       18   7   1   10   20:34   -5   22  
   13.     Sušice   web   17   4   5   8   25:44   -10   17  
   14.     ZKZ Horní Bříza       18   3   5   10   17:43   -13   14  
   15.     SK ZČE Plzeň   web   19   3   3   13   18:37   -18   12  
   16.     Klatovy B   web   18   0   2   16   13:65   -22   2

 

I. A třída: 

 

VS Plzeň-Chodov 3:1,
Chotíkov-Koloveč 1:3,
Blovice-Staňkov 3:1,
Mýto-Křimice 4:1,
Losiná-Nýřany 2:2.

 

Tabulka po 20.kole  
 
  #       Tým   Web   PZ   V   R   P   VG:OG   +/-   PB  
 
   1.     Slavoj Koloveč   web   19   16   2   1   62:15   23   50  
   2.     Dioss Nýřany   web   20   12   5   3   47:30   11   41  
   3.     CHKZ Staňkov   web   20   8   5   7   36:30   -1   29  
   4.     Sokol Blovice   web   20   8   5   7   30:24   -1   29  
   5.     VS Plzeň   web   19   8   5   6   38:34   -1   29  
   6.     FK Žákava   web   19   9   2   8   35:33   2   29  
   7.     Sokol Křimice       20   8   4   8   36:37   -2   28  
   8.     Keram. Chlumčany       19   8   3   8   39:36   0   27  
   9.     FC Chotíkov 1932       19   7   4   8   34:35   -5   25  
   10.     Start VD Luby   web   18   7   2   9   30:40   -7   23  
   11.     FK Nepomuk   web   18   7   2   9   28:39   -4   23  
   12.     Slavoj Mýto       20   6   3   11   31:49   -9   21  
   13.     Tatran Chodov       19   5   5   9   28:33   -7   20  
   14.     Město Zbiroh   web   18   6   2   10   28:35   -7   20  
   15.     Žichovice   web   19   5   3   11   29:52   -12   18  
   16.     Sokol Losiná   web   19   3   8   8   28:37   -10   17

 

 I. B třída A:

 

Rozvadov-Dl.Újezd 4:2,
Konst.Lázně-Chotěšov 2:0,

Stod-Planá 0:0,
H.Týn-Přimda 6:0.

 

Tabulka po 16.kole  
 
  #       Tým   Web   PZ   V   R   P   VG:OG   +/-   PB  
 
   1.     Rozvadov       16   12   0   4   51:25   15   36  
   2.     První chodská Klenčí       15   10   3   2   39:15   9   33  
   3.     Sparta Dlouhý Újezd       16   10   1   5   44:21   7   31  
   4.     Jiskra Bezdružice       15   9   4   2   38:18   7   31  
   5.     Slavoj Stod       16   7   5   4   32:23   2   26  
   6.     Dyn. Horšovský Týn       16   6   5   5   26:21   -1   23  
   7.     SHH Heřmanova Huť       15   6   4   5   34:26   1   22  
   8.     Konstantinovy Lázně       16   5   4   7   19:25   -5   19  
   9.     Chotěšov       16   5   4   7   25:32   -8   19  
   10.     Jiskra Domažlice B   web   15   4   5   6   29:28   -4   17  
   11.     Start Bělá n.Radbuzou   web   15   4   3   8   22:26   -9   15  
   12.     Sokol Postřekov   web   15   5   0   10   17:37   -6   15  
   13.     FK-BKV Planá       16   3   5   8   22:36   -10   14  
   14.     Tatran Přimda       16   1   1   14   11:76   -20   4