31

Vejprnice otočily výsledek

Událostí 19. kola fotba­lové divize byla vzájemná utkání mezi zástupci regionu.

Skupina A:

Vejprnice-Domažlice 3:2První půle přinesla po střele Šota radost hostům. Po obrát­ce se Šot z penalty nemýlil a zdálo se být rozhodnuto. Vej­prnická bojovnost a kolaps Chodů však otočily výsledek.Poločas: 0:1. Branky: 66. R. Černý z PK, 77. Kučera, 83. J. Biedermann -24. a 48. (PK) Šot. Rozhodčí: Řezáč. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (88. Vacek). Diváků: 250.Vejprnice: Hajžman - L. Rada, Havránek, R. Černý, Bouta - Křen, Holý, Braun, Kučera - J. Bieder­mann, R. Dyk (61. Grambal). Trenér J. Mysliveček.

Domažlice: Mleziva - Strejc, Paul, Tesař, Vacek - Zb. Černý, Šámal, Mach, Bublík (85. Mifek) - Šot (60. Kotlan), Bahleda. Trenér M. Dejmek.

Horažďovice-Klatovy 0:1Kvalitní derby rivalů roz­hodla jediná trefa Hanzlíka. Ten využil chyby zkušeného stopera Kukola. Klatovy navíc nastřelily Cihlářem dvakrát břevno.Poločas: 0:0. Branka: 65. Hanzlík. Rozhodčí: Paták. ŽK: 2:3. Diváků: 270.

Horažďovice: Makó - Baloušek (67. Stulík), Kukol, Pícka, Pondělík - Šafanda (80. Ulč), Kůdela, Grunt, Zámeček - Beránek, Horváth (58. Jůda). Trenér: K. Krejčí.
Klatovy: Jarolím - Šlechta, M. Viktora, Hovorka (90. Aubrecht), Cihlář - Kopp, Lisý, Mužík, Zedník - Hanzlík (85. Beneš), Tafat. Trenér P. Běloušek.

Písek-Doubravka 2:0
V šanci se ukličkoval Šimr, rána Švece se neujala, a tak rozhodly góly domácích do a ze šatny. Míčka ještě několikrát vychytal kanonýra Zuštáka.Poločas: 1:0. Branky: 44. Zušták, 46. Červenka. Rozhodčí: Kalenda. 2K: 1:3. Diváků: 280.

Doubravka: Míčka - O. Král, Sý­kora, D. Novák, Kislinger - Klůc (46. Soukup), M. Kovács (78. Bo­bák), Vaigl, Belan - Švec, Šimr. Trenér I. Kovács.

Ostatní výsledky: Prachatice -Jankov 2:0 (0:0, 70. Kováčik, 79. Šicner), Votice - Motorlet 2:0 (60. Bartolšic z PK, Slabý), Třeboň - Bzová 4:1 (21. Kupka, 24. a 35. z PK Brozman, 50. Sedláček - 19. Nademlejnský), Králův Dvůr - Stra­konice 1:0 (1:0, 20. Podzemský z PK),

V. Žižkov B - Admira 3:0 (2:0, 12. a 36. Blaha, 52. Walter).