Kalendář

<< duben 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBAL



Výsledky okresních soutěží.

Po zimní pře­stávce se naplno rozběhly i bo­je o body v okresní fotbalové IL, III. a IV. třídě. První mužstva v tabulkách dokázala zvítězit. Lídr II. tří­dy, rezerva Domažlic, doma porazil Krchleby 1:0. Mužstvo 1.FC H. Týn si ve III. třídě po­radilo FK CH-Unionem B a Bě­lá B, vedoucí IV. třídu rozstří­lela Srby 6:0.

Výsledky:

II. třída

Bližejov-Staňkov B 5:2 (2:2) (Královec 2, Steinbriicker, Z. Jakl, vlastní - Z. Bočan 2)
Domažlice B-Krchleby 1:0 (1:0) (L. Bočan)
Kout -FK CH - Union 0:3 (0:2)
Kdyně- Mrákov 0:2 (0:1) (Mlynár a J. Němec)
Osvračín – Kvíčovice  4:1 (2:0) (L. Wendl, Černý, Raška, A. Wendl-Šmíd)
Všeruby-PostřekovB  4:2 (3:1) (Čára, Černý, Hrnčíř, vlastní- Váchal 2)
HolýšovB-Draženov  2:1 (1:1) (Roučka 2 -vlastní)

III. třída

Hlohová-Č.Kubice 1:5 (1:3)  (Šimka - Procházka, Šinde­lář, Auervek, Strejc, Benušík ) Tlumačov-Dyn. H. Týn B  1:0  (Forst)
KlenčíB-KdyněB  1:5 (0:2)  (Cimbolinec-Pytlík 2, Löffelmann 2, Pech)
1.FC H. Tý'n- FK CH-Union B  4:0 (0:0)  (Secký 2, Lerch, Konšelík)
Újezd-Poděvousy  3:1 (1:1) (R. Zuna 2, Hálek-Kohout)
Hostouň-Milavče  1:0 (1:0) (Mlynařík)
Meclov B - Bukovec 0:0

IV. třída

Bělá B - Srby 6:0 (2:0) Mrákov B - Ch. Lhota 3:2 (2:1) (za domácí Vondraš 2,vlastní.
Miřkov-Zahořany  1:1 (0:1) (Klauber-Hutta)
Pocinovice-Oplotec  0:1 (0:1)
Staňkov C - Mutěnín 4:0 (1:0)  (Topinka, Mazour, J. Teršl, Budín)
 
II. třída

1. Domažlice B          16  11   4   1   56:9     37
2. Holýšov B             16  11   2   3   38:26   35
3. Všeruby                16  10   2   4   38:21   32
4. Staňkov B             16    8   4   4   49:35   28
5. Mrákov A              16    7   7    2   26:16   28
6. Draženov             16    8   2    6   43:27   26
7. PostřekovB          16    6   4    6   31:31   22
8. Kdyně A               16    5   4    7   34:32   19
9. Krchleby              16    5   4    7    28:33   19
10.Osvračín             16   5    3    8    24:27   18
11.CH - Union A       16   5    3    8   26:39   18
12.Blížejov               16   4    3    9   27:45   15
13.Kout                    16   3   3   10   22:44   12
14.Kvíčovice             16   1   1   14   16:73    4

Ve III. třídě stále suverénně vede 1. FC H. Týn, stejně jako ve IV. třídě Bělá B.            (mif)