25 26 27 28 29 30 31

Gól Bernase na bod nestačil

HORŠOVSKÝ TÝN - Ve fotbalové 1. B třídě přijeli Plánští z Horšovského Týna s prázdnou

František Hlas

Do jarní části 1. B třídy vstoupili Plánští na hřišti D. Horšovský Týn a prohráli tam 3:1.

V úvodu utkání si hosté vytvořili slibnou gólovou situaci Hlinčíkem. Třikrát zakončovaný míč, který pokaždé směřoval na brankáře domácích, za jeho zády neskončil. V 15. minutě kolmá přihrávka Rozhoně našla rozběhnutého Makrlíka, ale jeden z obránců ho stačil ještě před šesnáctkou srazit. Byl z toho jen trestný kop, který Bernas nasměroval do náruče brankáře. O minutu později vyšla kombinační akce domácím a Šindelář otevřel skóre – 1:0. Hostující celek se svou aktivitou snažil o vyrovnání, což se mu také ve 29. minutě podařilo. Mikač přihrával z křídelního prostoru Bernasovi, který prudkou střelou nadal gólmanovi Dynama šanci. Domácím se ještě v samotném závěru poločasu podařilo vsítit branku, když se technickou střelou prosadil Šindelář. Ve druhé půli mělo sice plánské mužstvo několik slibných akcí, ale brankově vyšlo naprázdno. Byli to domácí, kteří zvýšili v 62. minutě Kocem a upravili na konečných na 3 : 1.

D. Horš. Týn – FK BKV Planá 3:1.

Poločas: 2:1. Branky: Šindelář 2, Koc – M. Bernas. Rozhodčí: Šlauf. ŽK: 3:3. Diváci: 100.

PLANÁ: Butala – T. Böhm, Rozhoň, Vl. Böhm, Häusler, Mikač, Gubčo, Bernas, Havlíček, Hlinčík, Makrlík. Střídali Mareš a Sun.