28 29 30 31

Rozvadov se vyhoupl do čela

DOMAŽLICKO - Fotbalová 1. B třída ve zkratce

František Hlas

Dva celky z našeho okresu v neděli zajížděli ve fotbalové 1. B třídě za soupeři na Domažlicko. Zatímco Rozvadov dokázal zvítězit a vyhoupl se na první příčku průběžného pořadí, Přim〜da utrpěla další debakl.

S. Postřekov – TJ Rozvadov 1:3. Hosté zejména ve druhém poločasu byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili, byť dohrávali bez vyloučeného Píchy. Poločas: 1:1. Branky: 29. Tauer (PK) – 15. J. Horáček, 70. Roháč, 81. Kupilík. ŽK: 4:4. ČK: 0:1(69. Pícha). Diváci: 150.

ROZVADOV: Hlaváček – Sopko ml., Křehlík, Zd. Horáček, Pícha, Pták, Malý, Roháč, Kůs, Karban, J. Horáček. Střídali Kupilík, Boček a Opava.

Sp. Klenčí – T. Přimda 10:0. Pro další debakl si Tatran zajek pod Čerchov. Klenčí si s chutí zastřílelo a další šance ještě neproměnilo. Poločas: 4:0. Branky: Brašna 4, Psutka 2, Koza, Macht, Hromník, Sokol. ŽK: 1:1. Diváci: 80.

PŘIMDA: Csinger – Tolar, Junek, Teplárek, Svoboda, Novohradský, Vokroj, Heinzl, Ferdinandy, Růžička, Morgenstein. Střídali Kotrba a Koryťák.