24 25 26 27 28 29 30

Zbiroh doma nerozdává

ZBIROH - Záchranářské práce fotbalistů TJ Město Zbiroh pokračovaly!

Redakce

V krajské 1. A třídě nezaváhali doma fotbalisté Zbiroha. Pokořili Nepomuk 1:0 a na snímku vidíte pokus o únik nepomuckého Pavla Kolaříka (7) , který skončil faulem domácího Martina Brože a rozhodčí Kamil Lukáš z Chotěšova ho ihned odpískal.
Autor: Petr Šetek

Zbiroh–Nepomuk 1:0 (0:0) – v neděli dopoledne zahájil Zbiroh v „žichovické sestavě.“ Tedy Petr Mulač, Jan Mulač, Stanislav Jaroš, Jurina, Hruška, Dibus, Brož, Šeba, Petr Staněk, Konětopský, Michal .Jaroš a na střídání připraveni: Karfiol, Klíma, Zajíček, Ludvík).

V 1. poločase byla k vidění vyrovnaná hra a po jedné větší příležitosti na každé straně. Druhých pětačtyřicet minut se Zbiroh začal více prosazovat a diváci se dočkali i gólu. V 58. minutě na dlouhé autové vhazování Konětopského naběhl Dibus a hlavou skóroval! Už o chvíli dříve po gólu volala nádherná akce, při které Šeba volejem napálil zpětnou přihrávku, ale nepomucký brankář Baroch míč reflexivně vyrazil.

Druhý poločas diváky určitě uspokojil a zlepšený výkon znamenal zaslouženě tři body i posun před Mýto, které na jaře ještě nebodovalo a nyní podlehlo Diossu Nýřany smolně 1:2.

Zbirožští po Žichovicích s Nepomukem potvrdili, že na rozdíl od podzimu body doma rozdávat nebudou!

Příští kolo: o víkendu se borci TJ Město vypraví do Staňkova.