17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Odešli jsme fyzicky, konstatoval kapitán Klatov Zedník

Klatovy - Příliš do řeči nebylo po remízovém sobotním fotbalovém utkání divizní skupiny A kapitánovi TJ Klatovy Václavu Zedníkovi.

Yvetta Musílková

Divizní fotbalisté Klatov remizovali s hosty z Třeboně 1:1. Po utkání mohli Klatované litovat několika spálených tutovek, jednu začátku druhého poločasu zahodil také kapitán Václav Zedník (v červeném dresu), kterého se snaží přelstít jeden z třeboňských.

Autor: DENÍK/Yvetta Musílková

Fotbalisté z Pošumaví si totiž v prvním letošním domácím vystoupení brousili zuby na všechny body. Svým plánům šli hodně naproti, především když se těsně před přestávkou ujali vedení. Ale houževnatí hosté z Třeboně dvanáct minut před koncem zápasu z pokutového kopu vyrovnali.

„Je to obrovská škoda, začali jsme velmi dobře, ale druhý poločas byl z naší strany špatný. Odešli jsme fyzicky, asi se teď projevují resty z přípravy. Tréninky v poslední době nebyly tím pravým ořechovým,“ konstatoval nespokojený kapitán TJ Klatovy Václav Zedník. „I když Třeboň je kvalitním týmem, náskok, ač jen jednobrankový, jsme mohli udržet. My totiž musíme v každém zápase co nejvíc bodovat, protože bohužel regulérně bojujeme o záchranu,“ dodal kapitán.