Kalendář

<< květen 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBAL



Aktuální víkendové výsledky.

DIVIZE A:

Doubravka - Bzová  3:1,
Klatovy - Třeboň  1:1,
Jankov - Kr. Dvůr  1:0,
Domažlice - Prachatice  1:3,
Motorlet - Vejprnice  0:0,
Admira - Votice  0:2,
Písek - V. Žižkov B  1:1,
Strakonice - Horažďovice  0:0.

 1. V. Žižkov B 18 13 2 3 41 : 11 41
 2. Králův Dvůr 18 12 3 3 41 : 17 39
 3. SK Votice 18 12 3 3 24 : 8 39
 4. Jis. Třeboň 18 10 4 4 35 : 22 34
 5. Strakonice 18 8 3 7 28 : 26 27
 6. FC Písek 18 7 5 6 33 : 28 26
 7. Prachatice 18 7 3 8 28 : 29 24
 8. FC Bzová 18 7 2 9 28 : 31 23
 9. Adm. Praha 18 7 2 9 25 : 29 23
10. Vejprnice 18 5 7 6 24 : 22 22
11. J. Domažlice 18 6 3 9 28 : 35 21
12. Horažďovice 18 6 3 9 15 : 42 21
13. TJ Klatovy 18 6 2 10 30 : 26 20
14. Motorlet 18 5 5 8 21 : 22 20
15. SK Jankov 18 4 4 10 16 : 38 16
16. Doubravka 18 2 3 13 17 : 48 9

Krajský přebor:

Chrást - Rokycany  1:0,
M. Touškov - Stříbro  2:1,
Manětín - Rapid  4:1,
Chanovice - Klatovy B  8:0,
Holýšov - Tachov  2:2,
Zbůch - Přeštice  4:1.

 1. FK Tachov 17 12 5 0 54 : 13 41
 2. Sp. Chrást 17 11 5 1 57 : 16 38
 3. St.Holýšov 18 11 3 4 33 : 15 36
 4. S. Manětín 17 9 2 6 59 : 37 29
 5. Chanovice 18 8 4 6 43 : 25 28
 6. B.Zbůch 18 9 1 8 31 : 33 28
 7. SKP Rapid 18 8 3 7 40 : 42 27
 8. Bolevec 17 7 4 6 25 : 30 25
 9. Rokycany 18 5 9 4 27 : 22 24
10. M.Touškov 17 6 4 7 25 : 33 22
11. TJ Přeštice 17 7 1 9 20 : 28 22
12. B.Stříbro 18 7 1 10 37 : 47 22
13. TJ Sušice 16 4 5 7 23 : 41 17
14. Hor.Bříza 16 3 4 9 14 : 39 13
15. ZČE Plzeň 17 3 3 11 17 : 34 12
16. Klatovy B 17 0 2 15 13 : 63 2

I. A třída:

Chotíkov - Křimice  0:2,
Chlumčany - Žichovice  1:2,
Blovice - Koloveč  1:1,
Luby - Staňkov  5:1,
Mýto - Nýřany  1:2,
Žákava - Chodov  3:2,
Zbiroh - Nepomuk  1:0.

 1. Sl. Koloveč 17 15 2 0 59 : 13 47
 2. Nýřany 18 11 4 3 41 : 27 37
 3. TJ Staňkov 18 8 4 6 35 : 27 28
 4. S. Křimice 18 8 4 6 35 : 32 28
 5. VS Plzeň 17 7 5 5 34 : 29 26
 6. FK Žákava 18 8 2 8 34 : 33 26
 7. Chlumčany 18 7 3 8 38 : 36 24
 8. Chotíkov 17 7 3 7 33 : 32 24
 9. S. Blovice 18 6 5 7 24 : 23 23
10. Nepomuk 17 7 2 8 28 : 36 23
11. VD Luby 17 7 1 9 29 : 39 22
12. M. Zbiroh 17 6 1 10 29 : 34 19
13. T.Chodov 17 5 4 8 25 : 30 19
14. Sl.Mýto 18 5 2 11 26 : 47 17
15. Žichovice 18 5 2 11 29 : 52 17
16. S. Losiná 17 3 6 8 25 : 34 15

I. B třída A:

K. Lázně - Bělá  1:0,
Stod - Dl. Újezd  5:1,
H. Týn - Planá  3:1,
Postřekov - Rozvadov  1:3,
Domažlice B - Chotěšov  3:0,
H. Huť - Bezdružice  2:0,
Klenčí - Přimda  10:0.

 1. Rozvadov 14 10 0 4 41 : 21 30
 2. Sp. Klenčí 14 8 4 2 36 : 16 28
 3. Dl. Újezd 14 9 1 4 38 : 20 28
 4.  Bezdružice 14 8 4 2 34 : 17 28
 5.  Sl. Stod 14 6 4 4 27 : 20 22
 6. Dyn.H.Týn 14 5 5 4 19 : 18 20
 7. Heřm.Huť 14 5 4 5 26 : 25 19
 8. Chotěšov 14 5 4 5 22 : 25 19
 9. Postřekov 14 6 0 8 27 : 31 18
10. S. K. Lázně 14 4 5 5 18 : 18 17
11. Domažlice B 14 4 4 6 31 : 28 16
12. Bělá n.R. 14 4 3 7 20 : 21 15
13. BKV Planá 14 3 3 8 21 : 35 12
14. T.Přimda 14 0 1 13 7 : 72 1