17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Město Touškov vyhrálo na Rapidu.

Ve šlágru kola zvítězili fotbalisté Touškova v Plzni nad Rapidem a mají na čele ta­bulky tříbodový náskok.

Rapid Plzeň-Touškov 0:1

V prvním poločase byli ak­tivnější domácí, ale své šance nevyužili, hlavička Peroutky po rohu skončila na břevně branky hostů. Ti po přestávce zpřesnili hru a svůj bojovný výkon korunovali deset minut před koncem vítězným gólem Noska.
Nejlepší hráči: Štrunc - Nosek. Po­ločas: 0:0. Branka: 80. Nosek. Roz­hodčí: Burda. ŽK: 1:3. Diváků: 300.
Rapid: Štrunc-Peroutka, Lavička, Pata, Hucl, Korda, Janout, Nový, Jílek (76. Sváta), Brabec (61. Šim­sa), Zaoral. Trenér M. Nádherný.
Touškov: Matas - Kolář, Šesták, Kluska, Fiirbacher, J. Scheinherr, Nosek, Havlíček, Karbusický, Brand, M. Scheinherr (90. Vrba). Trenér M. Mareš.

Tachov- Chrást 0:4

Tachovští mladíci tentokrát nestačili na zkušený tým hos­tů. Chrást hrál takticky, do­mácí do šancí příliš nepouštěl, podržel jej také gólman Bláha. Hosté nemilosrdně trestali chyby Tachova, hattrickem zazářil nejlepší střelec přebo­ru Mojžíš.
Nejlepší hráči: nikdo - Mojžíš. Po­ločas: 0:2. Branky: 29., 43. a 53. Moj­žíš, 68. Fiala. Rozhodčí: Kopejtko. ŽK: 1:2. ČK:1:0 (72. Hobza). Diváků: 250.
Tachov: Valenta - L. Viterna, Opa­va, Kaše, Šácha, Habart (46. Hla­dík), Čížek, Pikl (36. Braun), J. Vi­terna, Hutta (63. Augustin), Hobza. Trenér P. Hudec.
Chrást: Bláha - Šmíd, Diviš, Král, Brýla, Kučera, V. Tyr (67. Doležal), Mojžíš, M. Tyr (60. Haidelmayer), Diepold, Fiala (87. Kroc). Trenér J. Aubrecht.

Manětín - Staňkov 7:1

V úvodu zachránil domácí od pohromy po hlavičce Šteffla Pochobradský, ale po první brance se už hrálo zcela v režii Manětína. Střelecky zazářil futsalový reprezentant Dlou­hý, autor čtyř branek.
Nejlepší hráči: Dlouhý - Štverka. Poločas: 5:0. Branky: 14., 19., 30. a 70. Dlouhý, 40. Stejskal, 42. Cibula, 80. Bouška - 53. Trhlík. Rozhodčí: Štrincl. ŽK: 0:1. Diváků: 250. Manětín: Pochobradský - Fuchsa, Pleyer, Prais, Dlouhý, Bouška, Hůlka (30. Barchanski), Stejskal, Cibula, Mikulík, M. Pátek. Trenér J. Pátek.
Staňkov: Jánský - Hrach (82. Za­hoř), Štverka, Hönig, Janka, Trh­lík, Řeháček, Doležal, Plas, Russ, Šteffl. Trenér V. Šindler.

Chanovice- Klatovy B 2:0

Zápas byl jednostrannou zá­ležitostí domácích, kteří řadu brankových příležitostí nevy­užili. Hosté po celý zápas pou­ze bránili, výše porážky je pro ně ještě milosrdná.
Nejlepší hráči: Černohorský - Herman. Poločas: 1:0. Branky: 44. Kočí, 66. Tafat. Rozhodčí: Čermák. ŽK: 1:0. Diváků: 200.
Chanovice: Daněk - Šedivý, Srb (86. Krch), Frýzek, Hnídek, Varga, Poláček, Šimsa, (61. Kučera), Tafat, Černohorský, Kočí (66. Votava). Trenér P. Běloušek.
Klatovy B: Herman - Vacovský, Hromada, Šlechta, Sysel (85. Žit­ník), Jakubec, Beneš, Fait, Votípka, P. Toman (56. Rendl), Zb. Toman. Trenér V. Palivec.

TJ Přeštice – SK ZČE Plzeň  1:3

Vyrovnaný zápas rozhodly dvě branky hostů v první půli v rozmezí deseti minut. Plze­ňáci pak kontrolovali hru, a i když dohrávali o deseti, zvýšili na tříbrankový rozdíl, Přešti­ce v samém závěru vstřelily alespoň čestný úspěch.
Nejlepší hráči: Gerstner - Krystl. Poločas: 0:2. Branky: 90. Mareš-13. Krystl, 23. Rout, 85. Šperl. Rozhod­čí: Bogdan. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (80. Sta­nek). Diváků: 150.
Přeštice: Kripner - Kožíšek (58. Bouc), Mareš, Procházka, Ostro­lucký, Benedikt, Gerstner, Kaas, Šperl, Duchek, Šobr. Trenér J. Ko­žíšek.
SK ZČE: Řezáč - Levý, Stanek, Ka­radžov, Sulek (Chaluš), Šneberk, Bačkovský (87. Rous), Sp&rl, Mičan (79. Svatoš), Rout, Krystl. Trenér J. Urbánek.

Rokycany-Horní Bříza 0:2

První dějství bylo vyrovna­né, domácí však museli pro zranění vystřídat Jíchu a Abr­ta. Po přestávce byli hosté jas­ně lepší a zaslouženě si odvezli tři body.
Nejlepší hráči: Tobrman - Gadač. Poločas: 0:0. Branky: 59. Krůs, 81. vlastní. Rozhodčí: Křen. ŽK: 1:1. Diváků: 150.
Rokycany: Vild - Jícha (44. Kříž), Světlík, Čihák, Kohout, Tobrman, Mraček, Papáček, Abrt (46. Křištan, 85. Rýdl), Procházka, Kučera. Tre­nér P. Aubrecht.
H. Bříza: Mizera - Šimice, Gadač, Prusík (88. Janka), Krůs, Fráz, Paukner, F. Rozmara, M. Chochola­tý, Kohout (78. Jagerčík), P. Cho­cholatý (90. Vacek). Trenér F. Su­dík.

Holýšov- Chodov 2:2

Domácí si vypracovali řadu šancí, přesto dvakrát museli dotahovat náskok nováčka. Bod jim nakonec zajistil gólem v předposlední minutě kano­nýr Tlustý.
Nejlepší hráči: Stanislav - M. Ho­lar. Poločas: 1:1. Branky: 33. Stani­slav, 89. Tlustý - 2. P. Holar, 57. Krakeš. Rozhodčí: Urban. ŽK: 2:2. Diváků: 350.
Holýšov: Janča - Šimka (72. Heller), Stanislav, Kraina, Bečvář, Panuška (82. Dostálík), Chalupa, Jeniš, Tlustý, Procházka, Švehla. Trenér Z. Daněk.
Chodov: Staviarsky - Kapic, J. Šot (60. Malzer), M. Holar, J. Chmelík, M. Chmelík, Hála, P. Holar, Kubou­šek (45. Smazal), Krakeš, Kobes. Trenér M. Chmelík.
Sušice-Domažlice 2:3

V pohledném utkání měli domácí mírnou územní pře­vahu, ale s minimem šancí. Hosté se třikrát dokázali pro­sadit po standardních situa­cích, a to jim na výhru stačilo.
Nejlepší hráči: Hrach-Tesař. Polo­čas: 2:2. Branky: 25. Kočí, 29. Hlaváč - 16. Strejc, 33. Tesař, 76. Kubica. Rozhodčí: Schneider. ŽK: 2:2. Divá­ků: 250.
Sušice: Kindelman - Kodýdek, Ho­da, Hlaváč, T. Marek, Prchlík, Hrach, J. Cihlář, Sládek (60. Klí­ma), Kočí, Junek (36. Hupka). Tre­nér L. Vašica.
Domažlice: Mleziva - Strejc, Tesař, Janeček (87. Kohout), Rejthar, Čer­ný (71. Kotlan), Šámal, M. Šot, Mi­fek (75. Kubica), Schtötterl, Mach. Trenér M. Moravec.

O víkendu byly odehrá­ny zápasy 17. kola I. A třídy.
Třinácté Nýrsko hostilo na svém trávníku lídra tabulky ze Zbůchu, který překvapivě ne­potvrdil roli favorita a po re­míze 1:1 si odvezl pouhý jeden bod. Štěstí nepřálo ani druhému týmu tabulky SSC Bolevec, který podlehl domácímu Sla­voji Mýto 3:2 a domů odjel s prázdnou.
Naopak papírové předpo­klady favorita naplnil tým z Lub, který zvítězil nad posledním celkem tabulky Po­střekovem vysoko 4:0.
Mýto - Bolevec 3:2 (Veselý 2, vlast­ní - Greif, Márz),
Nýrsko - Zbůch 1:1 (Zahrádka -Koudela).                                             (mm)