16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Mýto padlo, Zbiroh nejel.

ROKYCANSKO - Fotbaloví fanoušci, kteří se zaměřují i na krajskou 1. A třídu, mají zachmuřená čela. Oba týmy z Rokycanska se pohybují v sestupových vodách.  Ani víkendové kolo příznivce nenadchlo.

Václav Havránek

Ilustrační foto
Autor: Zdeněk Novotný

VS Plzeň–Mýto 4:0 (4:0) – na škváře vodníků nevyšel Slavoji první poločas. Hrdlička i Liška zatížili jejich konto dvěma góly, i když v jednom případě se tak stalo po neodpískaném nedovoleném zákroku na mýtského obránce. Ani po obrátce to na změnu nepříznivého stavu nevypadalo. Zejména, když v 72. minutě musel předčasně do sprch brankář Špicl, který lapil míč mimo pokutové území.

Koloveč–Zbiroh nehráno. Na hřišti suverénního lídra tabulky leželo několik centimetrů sněhu a soupeři se domluvili na odložení. Duel se uskuteční až ve čtvrtek 1. května (pokud na to kývla včera sportovně–technická komise PKFS).

O víkendu: Zbiroh v neděli ráno přivítá Nepomuk a chce navázat na přesvědčivou výhru se Žichovicemi. Složité to bude mít od 15 hodin Slavoj Mýto. Kope doma s Nýřany, které jsou tabulce druhé!