25 26 27 28 29 30 31

FK Horažďovice - SK Jankov 0:1 (0:1).

17.kolo Divize sk.A         FK Horažďovice : SK Jankov      0 : 1   (0:1)
FK Horažďovice : SK Jankov Po dlouhých 12-ti zápasech výhra !

Od 4.kola čekali Jankovští fotbalisté na blažený pocit z vítězství. Povedlo se to až dnes, kdy po dlouhých 12-ti mistrovských zápasech dokázali zvítězit na hřišti Horažďovic.

Domácí začali střetnutí náporem a během prvních 15-ti minut to byli zejména oni, kdo určoval tempo hry. V 6.minutě vyslal z trestného kopu za hranicí vápna dělovku Pondělík, s níž si však brankář Hrubý dokázal nadvakrát poradit. V 8.minutě se po další rychlé kombinaci domácích dostal do dobrého zakončení Horváth, ale jeho pokus minul branku o centimetry. Gólově udeřit však mohlo v 18.minutě na druhé straně. Celý našel dlouhým pasem Stejskala, ten předložil na penaltu nabíhajícímu Holbovi, ale ten ve vyložené šanci nemířil přesně. Ve 32.minutě adresoval Celý nezištnou přihrávku tentokráte Kollárovi a ten povedenou dělovkou za hranicí vápna nedal domácímu brankáři Makovi sebemenší šanci – 0:1.

Ve druhém poločase se do první šance dostali opět domácí, kdy po centru Jůdy hlavičkoval těsně vedle Baloušek. O čtyři minuty později se na druhé straně dobře uvolnil a z následné střely orazítkoval spojnici domácí svatyně Stejskal. Odražený míč se nejprve dostal k Holbovi, který hlavou prodloužil na Kollára, ale ten z malého vápna trestuhodně přestřelil. V 64.minutě zakončoval střelecky domácí Horváth, ovšem Hrubý s přehledem kryl. Nejblíže k vyrovnání měl v 80.minutě po centru zakončující Beránek, ale i s jeho pokusem si Hrubý bravurně poradil. Ve zbytku střetnutí si již hosté hubené vítězství pohlídali a v nastaveném čase jej dokonce mohli gólově pojistit. Střídající Šindelář se totiž dokázal v malém vápně prokličkovat mezi dvěma obránci, ale k úspěšnému zakončení mu chyběl klid.