16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Výsledky divize skupiny A.

Velikonoční 17. kolo fotbalové divize provázely ne­příznivé povětrnostní pod­mínky, ale všechny zápasy se většinou odehrály na solidně připravených terénech.Divize A

Vejprnice-Admira 1:1
Oslabení domácí přišli v úvodu ještě o zraněného Dyka a vzápětí si po trestném kopu do tyče srazil Hajžman míč do vlastní branky. Po přesném centru Křena z úhlu vyrovnal hlavou stoper R. Černý.Poločas: 1:1. Branky: 40. R. Čer­- 15. Houzar. Rozhodčí: Kučka. ŽK: 3:2. Diváků: 200.Vejprnice: Hajžman - Grambal, Havránek, R. Černý, Bouřa-Křen, Kučera, L. Rada, Hrdlička - R. Dyk (12. V. Rada, 85. Eliáš), J. Bieder­mann. Trenér J. Mysliveček.

Bzová-Klatovy 1:0
Nedůrazný výkon zname­nal další porážku Klatov. Téměř po hodině hry nechali hosté nepokrytého Petra a utkání bylo rozhodnuto. Kla­tovský tlak postrádal přesnost.Poločas: 0:0. Branka: 57. Petr. Rozhodčí: Šafránek. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (90. Mužík). Diváků: 100.Klatovy: Jarolím - Šlechta, Ho­vorka, Kopp, Cihlář - Aubrecht, Mužík, Zedník, Lisý (57. Meszáros) - Beneš (64. Vítovec), Hanzlík. Tre­nér P. Běloušek.

Horaždóvice-Jankov 0:1
Spálená tutovka Horvátha a inkasovaný gól vnesl do řad domácích nervozitu a křeč. Ji­hočeši bojovností a taktickou hrou překvapivou vyhru uhá­jili. Získali velmi cenné body.Poločas: 0:1. Branka: 32. Kolár. Rozhodčí: Hrubeš. 2K: 1:2. Diváků: 170.Horažáovice: Makó - Pondělík (46. Stulík), Kukol, Grunt, Baloušek - Jůda, Šafanda, Pavlík, Beránek - P. Horváth, Ulč. Trenér K. Krejčí.

Žižkov B-Doubravka 3:0
Plzeňští začali hrát až po inkasovaném prvním gólu, ale měli velké problémy s kon­covkou. Za stavu 2:0 spálil Bo­bák tutovku. Stínem byla zra­nění M. Smíška a po nepo­trestaném faulu i M. Kovácse.Poločas: 2:0. Branky: 21. J. No­vák, 45. Moughfire, 74. Blaha. Roz­hodčí: Vitner. ŽK:1:0. Diváků: 100.Doubravka: Míčka - 0. Král, D. Novák, M. Smíšek (29. M. Kovács, 40. Kislinger), Kočí - Klůc (60. Bo­bák), Sýkora, Vaigl, Šimr, Belan - Švec. Trenér I. Kovács.

Kr. Dvůr-Domažlice 4:0
Ve vyrovnané první půli hosté, hrající bez čtyř hráčů ze základu, inkasovali jen jed­nou. Po obrátce získali domácí převahu a přidali další góly.Poločas: 1:0. Branky: 39. Mich. Dochtor, 49. Červenka, 52. Mín, 68. Kyklhorn. Rozhodčí: Kovařík. ŽK: 3:4. Diváků: 260. Domažlice: MIeziva - Šmirkl, Paul, Mach, Vacek - Čech (81. For­st), Šámal, Bublík (61. Kubica), Ma­nowetz, Mifek - Šot (85. Kotlan). Trenér M. Dejmek.

Ostatní výsledky:

Prachatice - Motorlet 1:0 (0:0, 60. Nitrianský),

Votice-Písek 3:1 (0:0,52. Bartolšic, 68. Daniel, 77. Filinger-90. Zušťák),

Třeboň - Strakonice 4:1 (2:0, 21. Kupka, 44. a 56. Brozman, 48. Dedaj, - 82. Koubek).