Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALJak se hrálo v kraji.

Druhým jarním kolem pokračovaly boje v nejvyšší krajské soutěži. Vinou nepříz­nivých terénů se však odehrá­la pouze polovina z osmi plá­novaných zápasů.Diváci tak byli připraveni nejen o šlágr jara, souboj ve­doucího Tachova s druhým Chrástem, ale také o zápasy Přeštice - Město Touškov, Su­šice - Manětín a Klatovy B - Horní Bříza.

SK ZČE Plzeň-Holýšov 1:1

V utkání hraném na umělé trávě v Doubravce byli v první půli lepší hosté a brzy se ujali vedení gólem kanonýra Tlus­tého z pokutového kopu. Po přestávce se obraz hry otočil, vyloženou šanci si ale Plzeňáci nevytvořili. Hrozili pouze ze standardních situací, a po jed­nom z rohů rozhodl o dělbě bo­dů Votípka.Nejlepší hráči: Votípka - Janča. Poločas: 0:1. Branky: 76. Votípka - 15. (PK) Tlustý. Rozhodčí: Homr. ŽK: 5:3. Diváků: 100.SK ZČE: Korejčík - Levý, Diviš, Šneberk, Chocholatý (70. Vlček), Švec (65. Beránek), Bedrna, Sulek, Rout (71. Stanek), Bačkovský (55. Fedorco), Votípka. Trenér V. Vo­típka.Holýšov: Janča - Nový (37. Lukáš), Levička, Snášel, Dostálík, Kaas, Majlát, Jeniš, Tlustý, Pro­cházka, Šimka (61. Vrba). Trenér Š. Hirschl.

Rokycany-Zbůch 2:0

V oboustranně kvalitním duelu s množstvím šancí na obou stranách si Rokycany udržovaly mírnou převahu. Do vedení je poslal po necelé půlhodině hry Pytlík, tentýž hráč hned v úvodu druhé půle přidal i druhou branku. Bran­kové příležitosti hostů, jme­novitě Steinbacha, zmařil gólman Vild, v závěru si už domácí zisk bodů pohlídali.Nejlepší hráči: Pytlík - Herman. Poločas: 1:0. Branky: 28. a 46. Pyt­lík. Rozhodčí: Turková. ŽK: 3:4. Di­váků:120.Rokycany: Vild - Jícha, Čihák, Schveinert, Tobrman, Mraček (70. Kozler), J. Scheinherr (88. Jedlič­ka), Procházka, Pytlík, Brož (75. Her,eit), Javůrek. Trenér P. Aubrecht.Zbůch: Zábranský - Brož> Plahs, Hettler, Pfeifer (35. Beneš), As­chenbrenner, Steinbach, Schejbal, Daňhel, Herman, Straka. Trenér P. Lukášek.

 

Rapid Plzeň-Chanovice 2:2

Od úvodu se hrálo pod tak­tovkou hostů, kteří byli hodi­nu lepším týmem a získali dvoubrankový náskok. Domá­cí pak především zásluhou Pa­ty a střídajících Lavičky a Kordy vyrovnali hru i skóre, v závěru jejich gólovou siřelu zastavilo břevno branky Cha­novic. Nejlepší hráči: Pata - Tafat. Po­ločas: 0:1. Branky: 70. Pata, 80. La­vička - 42. Hausleitner, 50. Šedivý. Rozhodčí: Kafka. ŽK: 3:4. Diváků: 100.Rapid: Nikrmajer - Nový (55. Bu­ček), Pata, Netrh (65. Korda), Pe­routka, Brabec, Liška, Šimsa, Hucl, Lambor, Faist (50. Lavička). Trenér J. Jílek.Chanovice: Daněk - Šedivý, Frý­zek, Hnídek, Varga, Strakoš, Haus­leitner, Toman (90. Kocour), Čer­nohorský, Krch, Tafat. Trenér M. Rambousek.

Stříbro-Bolevec 2:0

Ve vyrovnaném utkání slabé úrovně se rozhodlo až po změ­ně stran, když se stříbrští fot­balisté dvakrát prosadili po standardních situacích. Po hodině hry doklepl po trest­ném kopu brankářem vyraže­ný míč do sítě Uhlíř, těsně před koncem přidal gólovou pojist­ku po rohovém kopu Petraška.Nejlepší hráči: Slába - nikdo. Po­ločas: 0:0. Branky: 60. Uhlíř, 88. Petraška. Rozhodčí: Žáková. ŽK: 2:1. Diváků: 70.Střibro: Kostelníček - B. Andrle, Šaman, Valena (50. Petraška), Ker­tys, Uhlíř, Kasl, Jará, Mička, Slába (88. Ichatolyja), Bednář (90. Sásik). Trenér M. Ttiuna.Bolevec: Kórner (75. Velát) - Ku­čera, Soukup, J. Pelnář, Vítovec (55. Šnaider), Márz (80. Došlý), Brejcha, Šanoba, M. Pelnář (68. Thomayer), Šiml, Greif. Trenér V. Opl.

Tachov-Chrást

Očekávaný šlágr kola se vi­nou nezpůsobilého terénu ne­hrál, soupeři se dohodli na ná­hradním termínu 1. května.Dále byly Odloženy také zá­pasy Klatovy B - Horní Bříza, Sušice - Manětin a Přeštice - Město Touškov. Vzhledem k tomu, že se mužstva nedohod­la, o náhradních termínech rozhodne STK.  V 17. kole I. A třídy byly pro nezpůsobilý terén odlože­ny tři utkání, ale i ostatní střetnutí byly sehrány na vel­mi těžkých terénech.Dramatický duel se odehrál v Křimicích, kde domácí fotba­listé porazili na škvárovém hřišti 3:2 Chlumčany. „Měli jsme dobrý začátek a podařilo se nám získat dvoubrankový náskok," pochvaloval si úspěšný vstup do utkání kři­mický trenér Zdeněk Daněk.Hosté z Chlumčan se však nevzdali. „Soupeř se dostal do hry kontaktním gólem na 2:1, ale třetím gólem po přestávce jsme šli opět do dvoubranko­vého vedení. V utkání jsme kopali dvě penalty a obě byly nařízeny správně. Naše výhra byla zasloužená, Švehla ještě navíc nastřelil břevno," uza­vřel hodnocení rušného utká­ní kouč Zdeněk Daněk.Chlumčanský sekretář Zdeněk Hodan si postěžoval na celkovou úroveň zápasu. „Na malém škvárovém hřišti bylo víc bojovnosti než fotbalovos­ti. Nedalo se příliš kombinovat a převládaly nakopávané mí­če. Úroveň hodně ovlivnilo nepříznivé počasí a terén."V dohrávce A skupiny 1. B třídy podlehla Přimda na umě­lé trávě v Bělé nad Radbuzou hostujícímu Postřekovu vyso­ko 0:12!

 

Výsledky 17. kola I. A třídy: 

Staňkov - Losiná 4:0 (3:0, branky: Gust, Janka, Dolejš, vlastní),

Ne­pomuk - Luby (nehráno, odloženo na 8. května),

Koloveč - Zbiroh (nehráno, odloženo na 1. května),

Žichovice - Blovice 1:0 (0:0, bran­ka: Šimáček),

Křimice - Chlumča­ny 3:2 (2:1, branky: Švehla 2 (1 z PK), Klement (PK) - Fabián, Chán,),

Chodov - Chotíkov (nehrá­no, odloženo na 8. května),

Nýřany - Žákava 2:0 (0:0, branky: M. Nie­dermayer, Zdvihal),

Vodní Stavby Plzeň - Mýto 4:0 (4:0, branky: T. Liška 2, Hrdlička 2). 

 

Dohrávka 13. kola 1. B třídy, skupina A: Přimda Postřekov  0:12 (0:5, Jasan 5, Buček 3, Tauer 2, Čára 2).              (hoch, taf)