13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

FK Králův Dvůr - Jiskra Domažlice 4:0 (1:0).

Ve druhém jarním kole zajížděla Jiskra Domažlice na horkou půdu druhého celku tabulky – FK Králův Dvůr. Trenér Dejmek se musel obejít bez čtyř hráčů základní sestavy, když mu kvůli zranění chyběli Tesař (natažené vazy v kotníku) a Černý (zlomená ruka), na dovolenou odjel Strejc a při cestě k zápasu měl autohavárii Bahleda (naštěstí je prý nezraněn). Tyto absence se zákonitě na výkonu mužstva, hlavně ve druhé části hry, projevily. Zatímco první poločas byl na velmi dobře připravené trávě herně poměrně vyrovnaný a gól do šatny Jiskra inkasovala po vlastní chybě v rozehrávce, ve druhé části hry jasně dominovali domácí a jejich aktivita přinesla zasloužené góly.

Domácí na soupeře doslova ‚vlétli‘ a prvních deset minut soustavně ohrožovali jejich branku. Neuspěli však centry Petra Dochtora a Fulína, se kterými si Mleziva poradil. Domažličtí se dostali do hry až ve 12. minutě, kdy po pravé straně pronikl Čech, po faulu na něj viděl žlutou kartu domácí Petr a tr. kop Šámala vyboxoval brankář Soukup. V 17. minutě odvrátili domácí za cenu rohového kopu Manowetzův centr zprava. Na druhé straně musel Mleziva vyboxovat tr. kop, který rozehrál ze 30 metrů domácí Petr. Ve 26. minutě rozehrál Šámal další tr. kop zprava ze 30 metrů, u vzdálenější tyče hlavičkoval Vacek, ale domácí hlavou odvrátili na roh. O minutu později se dostal ke střele z 25 metrů Mifek, ale domácí branku přestřelil. Ve 32. minutě rozehrál na druhé straně tr. kop domácí Petr, ale zamířil těsně nad domažlickou branku. O tři minuty později se do první šance hostů dostal Šot, který vyhrál vzdušný souboj o míč, obešel obránce a sám proti Soukupovi zamířil z 18 metrů vedle vzdálenější tyče. Nato domácí odpověděli o dvě minuty později, kdy po levé straně utekl Kyklhorn, centrem našel na druhé straně nabíhajícího Červenku, ale ten zamířil z 15 metrů nad Mlezivovu branku. Ve 39. minutě sice vyhrál Vacek souboj se dvěma protivníky, ale místo rozehrávky přes volného Paula volil odkop skrze hráče soupeře, nahrál tím Petrovi, na jehož centr si nejvýše naskočil u vzdálenější tyče Michal Dochtor a hlavou z 8 metrů poslal domácí do vedení – 1:0.

Po přestávce již bylo na hřišti jen jedno mužstvo a hosté po inkasované brance ještě v útlumu inkasovali ve 49. minutě podruhé, když Červenka korunoval svoji rychlou akci po pravé straně střelou ze 14 metrů,  ke vzdálenější Mlezivově tyči – 2:0. O pouhé tři minuty později ztratil Šmirkl před šestnáctkou domácích míč, s tím utekl agilní Červenka přes celé hřiště, obešel několik hráčů Jiskry, aby ve finále přihrál zcela volnému Fulínovi, pro něhož nebyl problém prostřelit ze 14 metrů zleva Mlezivu – 3:0. Domažlice v útoku bezzubé dokázaly z ofenzívy vybojovat jen pár rohových kopů a jednu střelu volejem, kterou však Mach zamířil vysoko. V 58. minutě se dostal k zakončení hlavou, po rozehraném rohovém kopu domácí Červenka, ale zamířil rovněž vysoko. V 66. minutě se dostal po levé straně k pokutovému území domácích Bublík, na jeho centr si vyskočil Šmirkl, ale jen těsně hlavou minul z 8 metrů levou Soukupovu šibenici. Poslední ‚hřebík do rakve‘ zasadil hostům v 68. minutě po akci a centru zprava Petra Dochtora, spoluhráč Kyklhorn, který se prezentoval výstavním volejem z šestnáctky, po němž se míč odrazil od spodní strany břevna kolmo k zemi, aby skončil za brankovou čarou – 4:0. Většina akcí domácích byla vedena po pravé straně a domažličané mnohdy jen s velkými potížemi stačili ostré centry odvracet. V 81. minutě Mleziva zneškodnil volej Michala Dochtora a o chvíli později musel pádem pod nohy nabíhajícího Fulína řešit další nebezpečí před svojí brankou. Těsně před koncem zápasu zamířil na druhé straně domažlický Vacek z tr. kopu vedle levé šibenice Soukupovy branky a to bylo v zápasu vše.

Sestava Jiskry: Mleziva – Šmirkl, Paul, Mach, Vacek – Čech (81. Forst), Šámal, Bublík (61. Kubica), Manowetz, Mifek – Šot (85. Kotlan). Trenér: Milan Dejmek.