Kalendář

<< duben 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBAL



Víkendové výsledky.

Divize sk. A.

Prachatice-Motorlet 1:0,
Votice-Písek 3:1,
Vejprnice-Admira 1:1,
Bzová-Klatovy 1:0,
Třeboň-Strakonice 4:1,
Žižkov B-Doubravka 3:0,
Horažďovice-Jankov 0:1,
Králův Dvůr-Domažlice 4:0.

 1. V. Žižkov B 17 13 1 3 40 : 10 40
 2. Králův Dvůr 17 12 3 2 41 : 16 39
 3. SK Votice 17 11 3 3 22 : 8 36
 4. Jis. Třeboň 17 10 3 4 34 : 21 33
 5. Strakonice 17 8 2 7 28 : 26 26
 6. FC Písek 17 7 4 6 32 : 27 25
 7. FC Bzová 17 7 2 8 27 : 28 23
 8. Adm. Praha 17 7 2 8 25 : 27 23
 9. Vejprnice 17 5 6 6 24 : 22 21
10. Prachatice 17 6 3 8 25 : 28 21
11. J. Domažlice 17 6 3 8 27 : 32 21
12. Horažďovice 17 6 2 9 15 : 42 20
13. TJ Klatovy 17 6 1 10 29 : 25 19
14. Motorlet 17 5 4 8 21 : 22 19
15. SK Jankov 17 3 4 10 15 : 38 13
16. Doubravka 17 1 3 13 14 : 47 6
 

 

 Krajský přebor.

A1A1702 Rapid Chanovice 2: 2 ( 0: 1) 100  
Branky: Lavička, Pata - Strakoš, Tafat; ŽK: 4:4
 
A1A1706 Rokycany Zbůch 2: 0 ( 1: 0) 120  
Branky: Pytlík 2; ŽK: 3:5
 
A1A1708 SK ZČE Holýšov 1: 1 ( 0: 1) 80  
Branky: Votípka - Tlustý; ŽK: 5:3
 
A1A1704 Stříbro Bolevec 2: 0 ( 0: 0) 120  
Branky: Petraška, Uhlíř; ŽK: 1:2

 

 

 1. FK Tachov 16 12 4 0 52 : 11 40
 2. Sp. Chrást 16 10 5 1 56 : 16 35
 3. St.Holýšov 17 11 2 4 31 : 13 35
 4. SKP Rapid 17 8 3 6 39 : 38 27
 5. S. Manětín 16 8 2 6 55 : 36 26
 6. Chanovice 17 7 4 6 35 : 25 25
 7. B.Zbůch 17 8 1 8 27 : 32 25
 8. Bolevec 17 7 4 6 25 : 30 25
 9. Rokycany 17 5 9 3 27 : 21 24
10. TJ Přeštice 16 7 1 8 19 : 24 22
11. B.Stříbro 17 7 1 9 36 : 45 22
12. M.Touškov 16 5 4 7 23 : 32 19
13. TJ Sušice 16 4 5 7 23 : 41 17
14. Hor.Bříza 16 3 4 9 14 : 39 13
15. ZČE Plzeň 17 3 3 11 17 : 34 12
16. Klatovy B 16 0 2 14 13 : 55 2

 

I. A třída.

A2A1705 Křimice Chlumčany A 3: 2 ( 2: 1) 80  
Branky: Švehla 2, Klement - Chán, Fabián; ŽK: 1:2; ČK: 1:1
 
A2A1707 Nýřany Žákava 2: 0 ( 0: 0) 100  
Branky: Niedermaier, Zdvihal; ŽK: 2:0
 
A2A1708 VS Plzeň Sl.Mýto 4: 0 ( 4: 0) 50  
Branky: Hrdlička 2, Liška 2; ČK: 0:1
 
A2A1701 Staňkov Losiná 4: 0 ( 3: 0) 122  
Branky: Dolejš, Gust, Homolka, vlastní; ŽK: 1:5
 
A2A1704 Žichovice Blovice 1: 0 ( 0: 0) 100  
Branky: Šimeček; ŽK: 2:2

 

 1. Sl. Koloveč 16 15 1 0 58 : 12 46
 2. Nýřany 17 10 4 3 39 : 26 34
 3. TJ Staňkov 17 8 4 5 34 : 22 28
 4. VS Plzeň 17 7 5 5 34 : 29 26
 5. S. Křimice 17 7 4 6 33 : 32 25
 6. Chotíkov 16 7 3 6 33 : 30 24
 7. Chlumčany 17 7 3 7 37 : 34 24
 8. FK Žákava 17 7 2 8 31 : 31 23
 9. Nepomuk 16 7 2 7 28 : 35 23
10. S. Blovice 17 6 4 7 23 : 22 22
11. T.Chodov 16 5 4 7 23 : 27 19
12. VD Luby 16 6 1 9 24 : 38 19
13. Sl.Mýto 17 5 2 10 25 : 45 17
14. M. Zbiroh 16 5 1 10 28 : 34 16
15. S. Losiná 17 3 6 8 25 : 34 15
16. Žichovice 17 4 2 11 27 : 51 14