12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Jak se hrálo v kajských soutěžích.

V úvodním jarním kole se dařilo favoritům. Vedoucí Tachov zvítězil jednoznačně ve Zbůchu 5:1, dosud druhý Chrást si snadno poradil s pl­zeňským SK ZČE, Holýšov pak zásluhou hattricku Tlustého snadno přehrál Horní Břízu. Manětín rozstřílel nováčka ze Stříbra, exceloval Martin Dlouhý, autor pěti branek.

Chrást - SK ZČE Plzeň  3:0
Domácí šli brzy do vedení, když po faulu na Bezdičku sám postižený vsítil první branku, do konce poločasu však domácí spálili řadu šan­cí. Hned po změně stran přidal opět Bezdička druhý gól, vý­hru Chrástu pečetil Mojžíš.Nejlepší hráči: Bezdička - Ře­záč. Poločas: 1:0. Branky: 7. (PK) a 47. Bezdička, 65. Mojžíš. Rozhodčí: Křen. 2K: 1:1. Diváků: 300.
Chrást: Bláha (83. Kokoška) - Král, Brýla, Bezdička, Mojžíš, Fiala (45. Diepold), Haidelmayer, Křen (82. V. Tyr), M. Tyr, Kroc, Sadílek. Hrající trenéři R. Fiala a J. Diepold.
SK ZčE: Řezáč - Chocholatý, Diviš, Šneberk (45. Beránek), Bed­nář (57. Sulek), Šiml, Švec, Mašek, Fedorco (45. Bačkovský), Rout, Vl­ček (57. Votípka). Trenér V. Votíp­ka.

M. Touškov-Rokycany 1:1
Vyrovnaný duel, ve kterém patřil hostům první poločas a domácím druhý. Rokycany vedli gólem Kozlera, za domácí vyrovnal střídající Hrbáček.Nejlepší hráči: Kalčík - Čihák. Poločas: 0:1. Branky: 67. Hrbáček - 8. Kozler. Rozhodčí: Štrincl. ŽK: 3:1. Diváků: 160.
M. Touškov: Krásl - Formán, Kolář, Zaoral, Kluska, Kalčík, K. Fürbacher, Vrba (90. Svoboda), Ho­ (58. Čechura), Karbusický (66. Hrbáček), Kožíšek. Trenér K. Bár­ta.
Rokycany: Vild - Jícha, Čihák, Tobrman, Mraček (90. Procházka), Kozler (89. Červený), J. Scheinherr, Hereit (69. Jedlička), Pytlík, Brož, Javůrek. Trenér P. Aubrecht.

Bolevec-Přeštice  2:0
Po opatrném úvodu po­stupně převzali iniciativu do­mácí a po zbytek zápasu byli lepším týmem. Svou převahu dokázali také brankově vyjád­řit a získali důležité body.Nejlepší hráči: Šiml - Cápal. Po­ločas: 1:0. Branky: 21. Šanoba, 55. M. Pelnář. Rozhodčí: Čermák. ŽK: 1:1. Diváků: 150.
Bolevec: Körner - Kučera, Sou­kup, J. Pelnář, Vítovec, Šanoba (70. Thomayer), Brejcha, Nykles (67.März), M. Pelnář, Šiml (88. Hum­pál), Greif (78. Došlý). Trenér V. Opl.
Přeštice: Soukup - Cápal, Šobr, Bouc, Maršálek, Duchek, Turek, Hořký, Žitník, Benedikt, Pap (57. Krs). Trenér J. Kubeš.

Manětín- Stříbro 8:3
V prvním dějství ještě hráči Stříbra drželi s domácími krok. Po přestávce však domá­cí zrychlili pohyb i kombinaci a hlavně zásluhou střelce pěti branek Dlouhého dovedli utkání k vysoké výhře.Nejlepší hráči: Šerák - Jareš. Poločas: 3:2. Branky: 10.,18., M.,20.,61. a 72. Dlouhý, 65. Bouška, 70. Spal, 87. Stejskal-9. Bednář, 25. Uhlíř, 84. Slába. Rozhodčí: Štökl. ŽK: 0:1. Di­váků: 200.
Manětín: Šerák - Pleyer, Pru­sík, Spal (70. Dobrý), Dlouhý, Bouš­ka (75. M. Pátek), Štolka, Šimlinger (85. Fuchsa), Stejskal, Mikulík, Ci­bula (79. Bulín). Trenér J. Aubrecht.
Stříbro: Kostelníček - Valena (80. Ichatolyja), B. Andrle, Uhlíř, Jareš; Kolář, Šaman, Kertys, Kasl (61. Hřebík), Bednář, Slába. Trenér M. Tůma.

Chanovice-Sušice 4:1
Chanovice byly po celý zá­pas jednoznačně lepším tý­mem. Hosté bojovali, ale pouze snaha na domácí nestačila.Nejlepší hráči: Tafat - nikdo. Poločas: 3:0. Branky: 15. Tafat, 27. Frýzek, 38. Kocour, 88. Pavlovský - 84. Hupka. Rozhodčí: Kožár. ŽK: 0:5. ČK: 0:1(90. Procházka). Diváků: 150.
Chanovice: Daněk - Šedivý, Frýzek, Hnídek, Strakoš, Hausleit­ner, Toman, Černohorský, Krch, Tafat, Kocour (80. Pavlovský). Tre­nér M. Rambousek.
Sušice: Míček - Kodýdek, Klí­ma, Hupka, Oulík, Hrach, Cihlář, Procházka, Hubáček (79. Chmelík), Junek, Kočí. Trenér K. Kalivoda.

Horní Bříza-Holýšov 0:3
„Domácí" podali na umělé trávě v Plzni matný výkon a třetí tým tabulky si již do půle vytvořil dostatečný náskok díky hattricku Tlustého, jeho výhra byla určitě zasloužené.Nejlepší hráči: nikdo - Tlustý. Poločas: 0:3. Branky: 24., 29 (PK) a 40. Tlustý. Rozhodčí: Urban. ŽK: 4:0. ČK: 1:0 (76. F. Rozmara). Divá­ků: 100.
H. Bříza: Mizera - P. Chochola­tý, Gadač, Krůs, Jagerčík, Dolejš (46. Šimice), Fráz, F. Rozmara, Bí­ba, Landa (46. Vrla), M. Chocholatý. Trenér J. Kožíšek.
Holýšov: Janča - Nový (75. Lukáš), Hamerník, Snášel, Hrdina (82. Dostálík), Majlát, Jeniš (84., Vr­ba), Tlustý, Procházka, Šimka (87. Janeček), Kaas. Trenér Š. Hirschl.

Zbůch-Tachov 1:5
Favorizovaní hosté získali do přestávky dvoubrankový náskok. Zbůch v nástupu do druhé půle snížil, ale lídr vzá­pětí přidal třetí branku a zápas bez problémů dovedl k vysoké výhře.Nejlepší hráči: Zábranský - Hudec. Poločas: 0:2. Branky: 49. Hettler - 9. Luk. Čížek, 20. a 51. Hu­dec, 82. Rulf, 85. Malý. Rozhodčí: Vondra. ŽK: 1:1. Diváků: 450.
Zbůch: Zábranský - Broi, Hett­ler, Pfeifer, Aschenbrenner (69. Paum), Steinbach, Schejbal, Daňhel (86. Kubíček), Herman, Straka (63. Beneš). Trenér P. Luká­šek.
Tachov: Valenta Luk. Čížek, L. Viterna, Kaše, Bečvář, Málý, Lad. Čížek, J. Viterna, Rulf (90. Habart), Hutta (72. Machač), Hudec (85. Šá­cha). Trenér M. Chada.

Klatovy B - Rapid Plzeň 1:4
Po vyrovnané první půli domácí v úvodu druhé vyrov­nali, ale Rapid se opět dostal do vedení. Zisk tří bodů potvrdil v závěru dvěma góly, podržel ho výborný gólman Nikrmajer.Nejlepší hráči: Mužík - Lavič­ka. Poločas: 0:1. Branky: 48. Ježek­35. Hucl, 52. a 81. Lavička, 90. Su­šánka. Rozhodčí: Červený. ŽK: 2:5. Diváků: 120.
Klatovy B: Hermann - Hroma­da, Vacovský, Kováč, Jakubec, Vo­ráček, Mužík, Meszáros, Ježek (74. Bouberle), Beneš (84. Kotáb), Víto­vec (46. Pavlík). Trenér I. Lužný.
Rapid: Nikrmajer - Faist (31. Lavička, 90. Sušánka), Pata, Hucl (86. Netrh), Janout, Hrdina (73. Korda), Šimsa, Sváta, Liška, Bra­bec, Peroutka. Trenér J. Jílek.

Ivan Tafat

Impozantně vstoupili do jarní části 1. A třídy fotba­listé vedoucího Slavoje Kolo­več. Na hřišti v Lubech nene­chali vůbec nikoho na pochy­bách, že to myslí s postupem do krajského přeboru vážně, a domácí tým rozdrtili 5:0.Pronásledovatelé vedoucí­ho celku se střetli v Chotíkově a dramatický duel domácích s druhými Nýřany skončil bez vítěze. Tím se náskok Kolovče v čele zvýšil na patnáct bodů.V souboji mužstev ze spodní části tabulky si v domácím prostředí Losiná poradila s Mýtem a na konto si připsala cenné tři body. Domácí fotba­listé se radovali i v souboji Chlumčan s Chodovem. V tabulce poslední Žichovi­ce si odvezly pětigólový příděl ze Zbirohu a zůstávají nadále přikovány u dna.Ve včerejším duelu, zdolal tým Staňkova soupeře z Nepomuku vysoko 4:0 a po záslu­ze si připsal plný bodový zisk. I V dalším zápase změřily síly týmy Žákavé a Vodních Staveb  Plzeň. Vyrované utkání skončilo těsným výsledkem 3.2.

Blovice - Křimice 1:0 (Loula),
Staňkov Nepomuk  4:0 (Bauer, Homolka 2, Janka).

Dohrávka 13. kola 1. B třídy, sk. A: Přimda-Postřekov (hraje se v SO 22.3. v 15.00).           (hoch, mm)