Kalendář

<< prosinec 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBAL



Aktuální výsledky divize a krajských soutěží.

 

Výsledky divize:

 

So 15.03. 10:15   FC Písek - SK Slavia Vejprnice   3:0 (2:0)   více »  
  So 15.03. 14:30   SK Senco Doubravka - Klatovy   2:0 (1:0)   více »  
  So 15.03. 14:30   SK Jankov - Jiskra Třeboň   0:3   více »  
  So 15.03. 14:30   Jiskra Domažlice - FK Horažďovice   1:1 (0:1)   více »  
  So 15.03. 14:30   SK Motorlet Praha - FK Králův Dvůr   0:1 (0:1)   více »  
  Ne 16.03. 10:15   FK Admira Praha - Tatran Prachatice   0:0 (0:0)   více »  
  Ne 16.03. 14:30   SK Strakonice 1908 - FC Bzová   1:1 (0:0)   více »  
  Ne 16.03. 14:30   FK Viktoria Žižkov B - SK Marila Votice   2:0 (0:0)   více »  
     
 
 
  Tabulka po 16.kole  
 
  #       Tým   Web   PZ   V   R   P   VG:OG   +/-   PB  
 
   1.     FK Viktoria Žižkov B   web »   16   12   1   3   37:10   13   37  
   2.     FK Králův Dvůr   web »   16   11   3   2   37:16   12   36  
   3.     SK Marila Votice   web »   16   10   3   3   19:7   9   33  
   4.     Jiskra Třeboň   web »   16   9   3   4   30:20   6   30  
   5.     SK Strakonice 1908   web »   16   8   2   6   27:22   2   26  
   6.     FC Písek   web »   16   7   4   5   31:24   1   25  
   7.     FK Admira Praha   web »   16   7   1   8   24:26   -2   22  
   8.     Jiskra Domažlice   web »   16   6   3   7   27:28   -3   21  
   9.     SK Slavia Vejprnice   web »   16   5   5   6   23:21   -4   20  
   10.     FC Bzová   web »   16   6   2   8   26:28   -4   20  
   11.     FK Horažďovice   web »   16   6   2   8   15:41   -4   20  
   12.     Klatovy   web »   16   6   1   9   29:24   -5   19  
   13.     SK Motorlet Praha   web »   16   5   4   7   21:21   -5   19  
   14.     Tatran Prachatice   web »   16   5   3   8   24:28   -6   18  
   15.     SK Jankov   web »   16   2   4   10   14:38   -14   10  
   16.     SK Senco Doubravka       16   1   3   12   14:44   -18   6  
 
 
 
 
  Zápasy 17.kola  
     
  So 22.03. 10:15   Tatran Prachatice - SK Motorlet Praha          
  So 22.03. 15:00   SK Marila Votice - FC Písek          
  So 22.03. 15:00   SK Slavia Vejprnice - FK Admira Praha          
  So 22.03. 15:00   FC Bzová - Klatovy          
  Ne 23.03. 10:30   Jiskra Třeboň - SK Strakonice 1908          
  Ne 23.03. 15:00   FK Viktoria Žižkov B - SK Senco Doubravka          
  Ne 23.03. 15:00   FK Králův Dvůr - Jiskra Domažlice          
  Ne 23.03. 15:00   FK Horažďovice - SK Jankov

 

Krajský přebor

  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A1A1601 Hor.Bříza Holýšov 0: 3 ( 0: 3)    
Branky: Tlustý 3; Rozhodčí: Urban, Schneider, Jambura; Delegát: Krejčí; ŽK: 4:1; ČK: 1:0
 
A1A1602 Chrást SK ZČE 3: 0 ( 1: 0) 300  
Branky: Bezdička 2, Mojžíš; Rozhodčí: Křen, Žáková, Tyc; Delegát: Havránek; ŽK: 1:1
 
A1A1604 M.Touškov Rokycany 1: 1 ( 0: 1) 160  
Branky: Hrbáček - Kozler; Rozhodčí: Štrincl, Liškutín, Hanilec; Delegát: Bláha; ŽK: 3:2
 
A1A1605 Bolevec Přeštice 2: 0 ( 1: 0) 150  
Branky: Pelnář, Šiml; Rozhodčí: Čermák, Niedermayer, Kafka; Delegát: Kubíček; ŽK: 2:1
 
A1A1606 Manětín Stříbro 8: 3 ( 3: 2) 200  
Branky: Dlouhý 4, Bouška 2, Spal, Stejskal - Bednář, Slába, Uhlíř; Rozhodčí: Štokl, Duda, Lukáš; Delegát: Buša; ŽK: 0:1
 
A1A1607 Chanovice Sušice 4: 1 ( 3: 0) 145  
Branky: Frýdek, Kocour, Pavlovský, Tafat - Hubka; Rozhodčí: Kožár, Dusil, Vocelka; Delegát: Kopřiva; ŽK: 0:6; ČK: 0:1
 
A1A1603 Zbůch Tachov 1: 5 ( 0: 2) 400  
Branky: Hettler - Rulf 2, Malý, vlastní, Čížek; Rozhodčí: Vondra, Homr, Petržílka; Delegát: Kuška; ŽK: 1:1
 
A1A1608 Klatovy B Rapid 1: 4 ( 0: 1) 150  
Branky: Ježek - Lavička 2, Hucl, Sušánka; Rozhodčí: Červený, Krutina, Jurčík; Delegát: Lecjaks; ŽK: 2:5
 

     

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Tachov 16 12 4 0 52: 11 40 ( 16)
 
2. Chrást 16 10 6 0 58: 17 36 ( 12)
 
3. Holýšov 16 11 1 4 30: 12 34 ( 10)
 
4. Manětín 16 8 2 6 55: 36 26 ( 2)
 
5. Rapid 16 8 2 6 37: 36 26 ( 2)
 
6. Bolevec 16 7 4 5 25: 28 25 ( 1)
 
7. Chanovice 16 7 3 6 33: 23 24 ( 0)
 
8. Zbůch 16 7 2 7 28: 32 23 ( -1)
 
9. Přeštice 16 7 1 8 19: 24 22 ( -2)
 
10. Rokycany 16 4 9 3 25: 21 21 ( -3)
 
11. M.Touškov 16 5 4 7 23: 32 19 ( -5)
 
12. Stříbro 16 6 1 9 34: 45 19 ( -5)
 
13. Sušice 16 4 5 7 23: 41 17 ( -7)
 
14. Hor.Bříza 16 3 4 9 14: 39 13 (-11)
 
15. SK ZČE 16 3 2 11 16: 33 11 (-13)
 
16. Klatovy B 16 0 2 14 13: 55 2 (-22)
 

 

  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1603 Zbůch Tachov 16.03. 14:30 NE  
 
A1A1608 Klatovy B Rapid 16.03. 14:30 NE  
 
A1A1701 Klatovy B Hor.Bříza 23.03. 15:00 NE  
 
A1A1702 Rapid Chanovice 22.03. 15:00 SO  
 
A1A1703 Sušice Manětín 23.03. 15:00 NE  
 
A1A1704 Stříbro Bolevec 23.03. 15:00 NE  
 
A1A1705 Přeštice M.Touškov 22.03. 15:00 SO  
 
A1A1706 Rokycany Zbůch 22.03. 15:00 SO  
 
A1A1707 Tachov Chrást 22.03. 15:00 SO  
 
A1A1708 SK ZČE Holýšov 22.03. 15:00 SO

 

 I. A třída:

 

  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A1601 Losiná Sl.Mýto 3: 1 ( 0: 1) 200  
Branky: Brejcha, Veleman M., Veleman R. - Beran; Rozhodčí: Mašek, Sirote, Šlauf; Delegát: Bartošek; ŽK: 1:2; ČK: 1:0
 
A2A1603 Chotíkov Nýřany 1: 1 ( 1: 0) 80  
Branky: Šauer - Mašek; Rozhodčí: Velíšek, Reznichenko, Sedláček; ŽK: 3:3; ČK: 0:1
 
A2A1604 Chlumčany A T.Chodov 3: 1 ( 1: 1) 100  
Branky: Pavlíček 2, Vlček - Kobes; Rozhodčí: Pressl, Hájek, Lehečka; ŽK: 3:0
 
A2A1607 VD Luby Koloveč 0: 5 ( 0: 2) 150  
Branky: Šperl 2, Duchoň, Schetterl, Částek; Rozhodčí: Jirsa, Kulhánek, Klíma Jar.; Delegát: Langmajer; ŽK: 2:2
 
A2A1602 Žákava VS Plzeň 3: 2 ( 0: 1) 130  
Branky: Silovský 2, Váňa - Horník, Žilák; Rozhodčí: Mazán, Krauz, Sladký St.; ŽK: 2:2
 
A2A1605 Blovice Křimice 1: 0 ( 1: 0) 200  
Branky: Loula; Rozhodčí: Kopejtko, Plzák, Štěpán; Delegát: Schneider; ŽK: 1:2
 
A2A1606 Zbiroh Žichovice 5: 0 ( 3: 0) 120  
Branky: Brož 2, Dibus, Jurina, Konětopfský; Rozhodčí: Kohout, Sokol, Komanec; Delegát: Líbal; ŽK: 4:4
 
A2A1608 Staňkov Nepomuk 4: 0 ( 3: 0) 100  
Branky: Homolka 2, Bauer, Janka; Rozhodčí: Kratochvíl, Šimelk, Klik; Delegát: Švagr; ŽK: 0:2
 

      

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Koloveč 16 15 1 0 58: 12 46 ( 22)
 
2. Nýřany 16 9 4 3 37: 26 31 ( 7)
 
3. Staňkov 16 7 4 5 30: 22 25 ( 1)
 
4. Chlumčany A 16 7 3 6 35: 31 24 ( 0)
 
5. Chotíkov 16 7 3 6 33: 30 24 ( 0)
 
6. Žákava 16 7 2 7 31: 29 23 ( -1)
 
7. VS Plzeň 16 6 5 5 30: 29 23 ( -1)
 
8. Nepomuk 16 7 2 7 28: 35 23 ( -1)
 
9. Blovice 16 6 4 6 23: 21 22 ( -2)
 
10. Křimice 16 6 4 6 30: 30 22 ( -2)
 
11. T.Chodov 16 5 4 7 24: 26 19 ( -5)
 
12. VD Luby 16 6 1 9 24: 38 19 ( -5)
 
13. Sl.Mýto 16 5 2 9 25: 41 17 ( -7)
 
14. Zbiroh 16 5 1 10 27: 35 16 ( -8)
 
15. Losiná 16 3 6 7 25: 30 15 ( -9)
 
16. Žichovice 16 3 2 11 26: 51 11 (-13)
 

 

  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1602 Žákava VS Plzeň 16.03. 14:30 NE  
 
A2A1605 Blovice Křimice 16.03. 14:30 NE  
 
A2A1606 Zbiroh Žichovice 16.03. 10:15 NE  
 
A2A1608 Staňkov Nepomuk 16.03. 14:30 NE  
 
A2A1701 Staňkov Losiná 23.03. 15:00 NE  
 
A2A1702 Nepomuk VD Luby 22.03. 15:00 SO  
 
A2A1703 Koloveč Zbiroh 23.03. 15:00 NE  
 
A2A1704 Žichovice Blovice 23.03. 15:00 NE  
 
A2A1705 Křimice Chlumčany A 22.03. 15:00 SO  
 
A2A1706 T.Chodov Chotíkov 22.03. 15:00 SO  
 
A2A1707 Nýřany Žákava 22.03. 15:00 SO  
 
A2A1708 VS Plzeň Sl.Mýto 22.03. 15:00 SO