14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Králův Dvůr na půdě Plzně vedl, nakonec ale prohrál 1:3.

Plzeň/ Fotbalisté Králova Dvora sehráli generálku před začátkem jarních mistrovských zápasů na půdě Plzně B. Po první půli cábelíci vedli 1:0, nakonec ale odešli ze hřiště poraženi.

Jan Vildmon

Martin Psohlavec z Viktorie Plzeň B (vpravo) vstřelil v nedělním přípravném utkání proti Královu Dvoru všechny tři branky svého týmu.

Autor: DENÍK/Václav Vacek

Plzeň B – Kr. Dvůr 3:1

Fotbal, příprava

Domácí nastoupili do první půle s osmi hráči prvoligového kádru. V prvním poločase měli domácí převahu, na králodvorskou defenzivu ale nevyzráli. Do dvou šancí se dostal Presl, brankáře Soukupa ale nepřekonal. Naopak ve 27. minutě se prosadil pohotovou střelou Michal Dochtor – 0:1.

Po změně stran se Plzeň začala prosazovat a třemi brankami nakonec utkání otočila. Trenér Králova Dvora Miloslav Kučera tak nakonec příliš spokojen se zápasem nebyl. „Když jsme vedli, neměli jsme dostat tři laciné góly, kdy obrana včetně brankáře zaspala a z centrovaných míčů jsme dostali góly hlavou. Doufám, že teď se to do soboty otočí, tam musíme vyhrát,“ uvedl Kučera.

Branky: 47., 50, 86. Psohlavec - 27. Dochtor. Poločas: 0:1.

Plzeň B: L. Krbeček – Navrátil (46. Bauer), Süsser (86. Mikluščák), Knakal, Bárta (46. Bešta) – Mudra (46. Šuranský), Šiml, Dvořák (46. Staněk), Vrzal – Psohlavec, Presl (46. Leitl).

Králův Dvůr: Soukup – Klička, Podzemský, Bláha P., Bláha T., Petr, Brož, Kyklhorn, Dochtor M. (60. Jalaghonia), Srba (70. Spurný), Fulín.