11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Generálka skončila remízou.

TACHOV - Malý a Ladislav Čížek předložili Rulfovi gólové přihrávky na stříbrném podnosu

František Hlas

Mužstvo FK Tachov remizovalo v generálce na jarní část Přeboru Plzeňského kraje s divizním týmem J. Domažlice 2:2. Na druhé travnaté ploše městského stadionu v Tachově se hrál od úvodních minut svižný a pohledný fotbal. Domažličtí na svého protivníka doslova vlétli a prvních patnáct minut byli lepším celkem. „My jsme kazili přihrávky, pozdě přistupovali k hráčům soupeře a byli málo důrazní,“ viděl nevydařený úvod zápasu trenér Tachovanů Miroslav Chada. Jiskra svoji herní převahu korunovala v 17. minutě vedoucí brankou, když se trefil Šot – 0:1. Paradoxně od této chvíle se začal probouzet domácí celek a byl diviznímu celku více než vyrovnaným soupeřem. Tachované byli v útoku daleko nebezpečnější a měli míč častěji na svých kopačkách. Největší příležitost k vyrovnání zahodil Bečvář, jenž byl sám před gólmanem, ale ten reflexivně zachránil. V dalších minutách se blýskalo před oběma brankami, ovšem stav se do přestávky nezměnil. Druhý poločas začali lépe domácí a v 58. minutě se dočkali zaslouženého vyrovnání. Gólovou přihrávku Malého na stříbrném podnosu proměnil Rulf – 1:1. O deset minut později Tachov otočil výsledek. Skóroval opět Rulf. Tentokrát po individuální akci Ladislava Čížka a jeho nezištné přihrávce. Obě mužstva si ještě vypracovala šance a po jedné z nich vyrovnal v 84. minutě Bahleda. Rušno bylo až do konce zápasu, stav už se nezměnil.

FK Tachov – J. Domažlice 2:2. Poločas: 0:1. Branky: 58. a 68. Rulf – 17. Šot, 84. Bahleda. Rozhodčí: Burda – Kožár, Štrincl. Hráno bez karet. Diváci: 80. TACHOV: Pták – Lukáš Čížek, Rulf, Hudec, Šácha, hutta, Lad. Čížek, J. Viterna, Machač, Bečvář, Malý. Střídali Valenta a Roháč.