12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Klatovští fotbalisté porazili Buldoky.

KARLOVY VARY, KLATOVY -  Poslední přípravný zápas před zahájením jarní části soutěže sehráli divizní fotbalisté Klatov na umělé trávě v Karlových Varech a po velmi dobrém výkonu vyhráli 2:0

FC Buldoci Karlovy Vary – TJ Klatovy 0:2 (0:1). Úvod utkání patřil domácím, ale z volného kopu Jarolíma nepřekonali. V 10. minutě přišla první akce Klatov a po ose Kopp, Beneš se dostal k míči Hanzlík a otevřel skóre utkání. V 16. minutě zahrozili domácí, ale jejich střela skončila na břevně. Ve 25. minutě se do šance dostal Beneš, ale jeho střelu vykopli domácí z brankové čáry.

Ve 31. minutě se opět individuálně předvedl Beneš, ale jeho střelu brankář vyrazil.
Ve druhém poločase se trefily opět pouze Klatovy. V 54. minutě poslal dlouhý pas z poloviny hřiště Cihlář na Hanzlíka a ten přehodil vybíhajícího brankáře a zvýšil na 2:0. V 63. minutě se do šance dostal Aubrecht, ale domácí brankář ho vychytal. Do konce utkání si Klatovy výsledek pohlídaly, a tak mohl být trenér Běloušek s výsledkem a předvedenou hrou spokojen.

Branky: 10., 54. Hanzlík. Sestava Klatov: Jarolím – Šlechta, Viktora, Hovorka (46. Aubrecht), Cihlář, Kopp, Lisý, Mužík, Zedník, Beneš, Hanzlík.