Z webu TJ Start Luby.

29.2.2004

Blovice              4
Luby                 2

Trenér lubských fotbalistů Pavel Bečka  nám k tomuto přípravnému zápasu řekl : „Na klouzavém hřišti v Blovicích jsme odehráli dobře jen první poločas a zaslouženě jsme se ujali vedení M. Šůsem. Druhý poločas byl vyrovnanější a domácí využili našich chyb v obranné fázi. Na 3:2 snižoval P. Smolík. V utkání jsme střídali 15 hráčů a vyzkoušeli si různé varianty v sestavě. Utkání splnilo přípravný charakter“
Poločas : 0 : 1.Branky  za Luby : : Šůs, Smolík P.

26.2.2004

Lubský fotbalový výběr minižáků rozšířil letošní halové úspěchy klubů z Pošumaví

NEČEKANÝ ÚSPĚCH LUBSKÝCH MINIŽÁKŮ

Miroslav Sedlmaier
Milan Janča

Fotbalový tým lubských minižáků  se  zúčastnil halového turnaje v Přešticích  který pořádal domácí klub. Turnaje se mimo hráčů z Lub zúčastnily další  týmy z našeho okresu TJ Sušice a  Okula Nýrsko. Jejich soupeři byli vedle domácích  mladých talentů  celky  Viktorie Plzeň a TJ Jiskry Domažlice. Hrálo se systémem každý s každým. Hráčům z Lub se v konkurenci těchto týmu překvapivě dařilo, kdy postupně porazili Sušici 1:0, Domažlice 1:0, Plzeň 2:0 a Nýrsko po velkém boji 2:1. Po čtyřech zápasech měly fotbalové naděje Lub plný počet bodů a v posledním zápase s Přešticemi jim stačilo k vítězství v celém turnaji remizovat, neboť domácí družstvo prohrálo s Viktorií Plzeň. Zápas se celou dobu ale odehrával v režii rychlejších a kombinačně lépe vybavených domácích fotbalistů, kteří zaslouženě zvítězili 4:1 a celý turnaj vyhráli. Minižáci Lub získali překvapivě v silné konkurenci druhé místo a třetí skončila Viktorie Plzeň.

6. TJ Jiskra Domažlice

Na  dalším úspěchu  TJ Startu VD Luby se  podíleli tito hráči : Lukáš Jílek, Karel Mundl, Marek Pivoňka, Vojtěch Kurc (dal 4 branky) Aleš Čížek (dal 3 branky), Jakub Nešpor, Kristýna Jančová, Štěpán Pavlík a Jan Kovarovič.

22.2.2004

LUBY PO PŘESTÁVCE DALY ŠEST BRANEK

Luby          8
Mochtín       1

Na škvárovém hřišti v bývalých kasárnách nastoupil účastník krajského přeboru Start Luby proti nováčkovi 1.A třídy Sokolu Mochtín. První půle přinesla kvalitní vyrovnaný souboj. Druhá část již byla v režii Startu kterému prospěly změny v sestavě  více než soupeři a šest branek v síti Mochtína  znamenalo jeho  první prohru v přípravě!
Trenér Pavel Bečka se po vysokém vítězství jeho svěřenců netajil  s tím, že byl poprvé v přípravných zápasech s výkonem svých svěřenců spokojen. „Bez nemocného K. Křížka a P. Podráského, který si plnil studijní povinnosti, jsme odehráli kvalitní zápas. První poločas byl vyrovnaný, bojovný a snad i zajímavý. Po přestávce jsme  soupeře přehráli. Svůj první zápas po zranění odehrál Míra Šůs a jeho účast byla v útoku znát.
Poločas : 2 : 1 .  Branky: Zwiefelhofer 3, Smolík V. 2, Gajdušek 2, Šůs - Novák
Sestava Startu Luby: Kalaš, Javorský, Smolík P., Juřina O., Bouberle, Hradecký, Smolík V.,Gajdušek, Ceplecha, Šůs, Šnour. Střídali: Voráček J., Papay P., Turoň, Nohel, Zwiefelhofer, Kodeš