14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Klatované i přes dvě posily prohráli.

Plzeň / Klatovy - Klatovští fotbalisté prohráli zápas o třetí místo na zimním turnaji.

Milan Kilián

Ilustrační foto.
Autor: DENÍK/Radmila Nagovská

Klatovští divizní fotbalisté prohráli utkání o třetí místo na zimním turnaji na Sencu Doubravka s týmem krajského přeboru FC Spartak Chrást i přesto, že trenér Běloušek měl k dispozici i dvě nové jarní posily z FC Viktoria Plzeň Lukáše Aubrechta a Václava Lisého.

TJ Klatovy–FC Spartak Chrást 2:2 (0:2, na PK 1:3)

V prvním poločase měli mírnou převahu Klatovy, ale branky dávali pouze hosté. V 10. minutě se zpoza vápna trefil Bezdička a ve 26. minutě po odmávaném ofsajdu vystřelil hostující Mojžíš, míč skončil v síti Klatov a rozhodčí branku uznal.

Druhý poločas byl ze strany Klatov o mnoho lepší a začali dávat i branky. V 62. minutě se po levé straně prosadil Mužík, poslal prudkou přihrávku před branku a Zedník snížil na 1:2. O 5 minut později se z rychlého [›] protiútoku nadvakrát prosadil Vítovec a vyrovnal na 2:2.

Další šance na obou stranách už zůstaly nevyužité, a tak o umístění rozhodovaly pokutové kopy. Za Klatovy byli určení Zedník,Viktora a Cihlář. Druhý jmenovaný minul branku, a tak Cihlář již kopat nemusel.

Branky: 62. Zedník, 67. Vítovec – 10. Bezdička, 26. Mojžíš.

Sestava Klatov
1. poločas: Jarolím – Šlechta, Viktora, Hovorka, Cihlář - Kopp, Lisý, Brejcha, Zedník - Hanzlík, Aubrecht.
2. poločas: Jarolím – Hovorka, Viktora, Lisý, Cihlář - Aubrecht (70. Toman), Mužík, Brejcha, Zedník - Beneš, Vítovec.