9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Přátelské střetnutí: FK Lažiště - SK Jankov 2:1 (2:1). Nedohráno pro špatné počasí.

Přátelské střetnutí         FK Lažiště : SK Jankov      2 : 1   (2:1)
FK Lažiště : SK Jankov Přátelské střetnutí bylo kvůli vichřici a kroupám nedohráno !

Dojednané přátelské střetnutí s účastníkem KP mužstvem FK Lažiště, bylo o poločase zrušeno. Stalo se tak díky děsivé vichřici a kroupám, jenž o přestávce vypukly. Na hřišti to nevydržela plechová střecha na tribuně, se kterou si vítr pohrával jako s papírem.

Do zápasu vstoupilo lépe Lažiště a hned v 11.minutě se ujalo vedení. Obránce Řezníček neustál sporný zákrok s útočníkem, po krátké kombinaci se míč dostal až k Janu Hrbkovi a ten technickou střelou k pravé tyči otevřel skóre – 1:0. Na další branku se čekalo pouze další čtyři minuty. Petr Holba se individuální akcí prokličkoval až před brankáře Formánka a zkušeně zakončil – 1:1. Silný vítr, jenž si po celý první poločas pohrával s míčem, nedal mnoho možností pro pohlednou kombinaci a tak si ani jedno z mužstev dlouho nedokázalo vypracovat větší šanci. Až ve 45.minutě zahrávali Lažiští trestný kop za hranicí velkého vápna a neobsazený Jan Hrbek se hlavou dokázal prosadit podruhé.

Jelikož o přestávce vypukla bouřka doprovázená vichřicí a kroupami, byl po oboustranné dohodě druhý poločas zrušen.