16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Jiskra je finále doubraveckého turnaje.

Ve čtvrtek večer se na umělé trávě plzeň­ské Doubravky rozhodlo o fi­nalistovi Memoriálu Josefa Ibermajera. Jiskra Domažlice nastoupila proti účastníku zá­padočeského přeboru, muž­stvu Chrástu.Po vynikajícím výkonu hlavně v prvním poločase to­hoto soupeře deklasovala 5:0, když se opět dvakrát trefil pro­zatím nejlepší střelec turnaje Tomáš Bahleda. Naopak chrásteckého obávaného střelce Bezdičku domažlická obrana zcela eliminovala. Po úvodním oťukávání se do prv­ní vážné šance dostala Jiskra v 16. minutě, kdy Manowetz vy­sunul Bahledu, jehož střelu k tyči brankář vyrazil. Po této příležitosti zahrozili i Chrás­tečtí, ale Bezdičkovu šanci překazil stoper Paul. Ve 28. minutě se poprvé měnilo skóre, když se po Šá­malově rohu balon odrazil na hranici šestnáctky a Paul ši­kovnou střelou překonal brankáře Chrástu-1:0.Ve 32. minutě se opět rado­vali domažličtí hráči, když se po vysunutí opět dostal Bahle­da a nedal brankáři šanci- 2:0. O minutu později domažlič­tí hráči dorazili Chrást třetí brankou, Mifek utekl po levé straně, nacentroval míč na nabí­hajícího Bublíka, který se ne­mýlil - 3:0. Ve 38. minutě se do šance dostal Bahleda po kom­binaci se Šámalem, ale bran­káře nepřekonal.40. minuta přinesla čtvrtou branku do sítě Chrástu, kdy Manowetz zatáhl míč před branku, přihrál nabíhajícímu Bahledovi, který se nemýlil - 4:0.Do druhého poločasu trené­ři Jiskry vystřídali několik hráčů. Hra se již uklidnila, Domažličtí si hlídali svůj brankový náskok, ale vyráželi nebezpečným brejkům, jako například Bublík v 68. minutě. V 75. minutě Jiskra zvýšila svoje vedení na konečných 5:0, když se Bublíkův centr do šestnáctky odrazil k Ma­nowetzovi, který vystřelil, střela byla zblokována, Ma­nowetz se probíjel do vápna, kde byl faulován a rozhodčí odpískal pokutový kop, jehož střelcem byl Černý, který sta­novil konečné skóre na 5:0. Domažličané se nevyhnuli ně­kolika chybám, které výbor­nými zákroky zneškodnil Martin Mleziva a připsal si tak nulové konto.Sestava Jiskry: Mleziva, Strejc, Paul, Tesař, Vacek, Čech, Šámal, Manowetz, Mi­fek, Bublík, Bahleda.Střídali: Kubica, Fořst, Černý, Mach.

Trenéři: M. Dejmek, P. Ku­želka.