20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Finále turnaje pro Senco Doubravka rozhodly penalty.

Senco Doubravka – Jiskra Domažlice 1:1 (0:0) PK 7:6.

Přesvědčivé vítězství Jiskry v semifinále nad Chrástem, v poměru 5:0 otevřelo domažlickým hráčům cestu do finále, kde na ně v sobotním odpoledni čekal tým domácího Senco Doubravka.

Jiskra nastoupila bez Bublíka, který se omluvil a zraněného Šota.

V úvodu byli hráči Jiskry, hrající proti čerstvému větru, mírně aktivnější, ale Mifkova střela ve 2. minutě skončila vedle a na druhé straně Novákův tr. kop tečovali domažličtí na roh. Obě mužstva hrála opatrně, se zabezpečenou obranou, takže příliš vzruchu před brankami vidět nebylo a hra se odbývala jen mezi šestnáctkami. V 19. minutě poslal domácí Šimr pěkný křížný pas na nabíhajícího Bočka, ale ten míč nezpracoval a bylo po šanci. O minutu později na druhé straně rozehrál tr. kop Šámal, odražený míč se dostal k Čechovi, jehož pokus o přehození domácího brankáře Míčky, ze 14 metrů, skončil těsně na břevnem. Ve 22. minutě se po centru zleva dostal k hlavičce z 18 metrů domácí Švec, ale mířil daleko vedle Mlezivovy svatyně. Jiskra sice měla častěji míč na kopačkách, ale nikdo se nepustil do šestnáctky domácích a složité kombinace před vápnem, končily u soupeře. Po půlhodině hry rozehrál domácí Bobák zprava z 22 metrů tr. kop nad Mlezivovu branku a o tři minuty později se dostal ke střele domácí Vaigl, míč se k němu odrazil od Tesaře zpět a opakovaná střela končí v Mlezivově náruči. Těsně před obrátkou, po Bobákově tr. kopu, střílel Vaigl v tísní z 10 metrů vysoko nad domažlickou branku.

Hned v první minutě druhé půle posunul Kubica míč na nabíhajícího Čecha, ten zatáhl po pravé straně a jeho střílený centr usměrnil v běhu volejem z 8 metrů Mifek za Míčkova záda – 0:1. Hned po rozehrání unikl po pravé straně domácí Švec a jeho střílený centr srazil Tesař na roh, který zleva rozehrál Bobák a nehlídaný Laciný zamířil z 8 metrů nad Mlezivovu branku. Na druhé straně se dostal ke střele Mach, ale ze 20 metrů Míčkovu branku přestřelil. V 55. minutě si Míčka poradil s tr. kopem Macha ze 30 metrů a na druhé straně, v 62. minutě po akci Švece, vyrazil Mleziva jeho ostrý centr zprava před sebe, ale míč trefil Paula, od kterého se odrazil do vlastní sítě – 1:1. V 65. minutě rozehrál domažlický Manowetz tr. kop ze 22. metrů, ale míč směřoval těsně nad levou šibenici Míčkovy branky. Hrál se v poli vyrovnaný fotbal, ve kterém dominovaly obrany obou mužstev, takže příliš nebezpečných útočných akcí k vidění nebylo. Dvacet minut před koncem se k hlavičce po tr. kopu Nováka, dostal Laciný, ale zamířil zleva ze 12 metrů, vedle domažlické branky. Čtvrthodinu před koncem zblokoval Šámal na roh Bobákův centr a o chvilku později tentýž domažlický hráč mohl poslat do brejku Forsta, ale dal mu příliš dlouhou přihrávku, kterou zachytil Míčka. Čtyři minuty před koncem se uvolnil hostující Čech, našel zcela volného Forsta, který šel sám proti brankáři, ale ze 12 metrů trefil bombou jen jeho tělo a bylo po tutovce. V závěru ještě domácí Vaigl našel nabíhajícího Švece, který v souboji upadl a reklamoval penaltu, ale ta se nekonala a domažličtí se ubránili.

Poté následovali pokutové kopy, které za domácí proměnili: Bobák, Belan, Šimr, Vaigl, Míčka, Švec, Novák.

Za Domažlice proměnili: Černý, Paul, Tesař, Manowetz, Mleziva, Čech. Kubica chtěl napodobit Bobákův dloubáček z první série, ale přehodil i branku a Senco vyhrálo 7:6.