14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Trenéra Voříška těšila především předvedená hra .

Strakonice/ Remízu s třetiligovým Chebem uhráli strakoničtí fotbalisté ve středečním přípravném utkání.

Miloš Vrátný

Strakonice remizovaly s třetiligovým Chebem 2:2, na snímku ve světlém je strakonický Tomáš Hajdušek v souboji s Vladimírem Chodem.
Autor: Jan Škrle

Strakonice – Cheb 2:2 (1:1) – hráno 2x40 minut.

Domácí šli rychle do vedení, už ve 3. minutě se hlavou prosadil Hovorka. Soupeř srovnal ve 25. minutě, když mu gól po chybě Patrika Káníka Strakoničtí sami připravili.

Po hodině hry se dostal tým  od Otavy podruhé v zápase do vedení – Svoboda dostal balon z pravé strany a z dvaceti metrů z voleje levou nohou mířil přesně.

osté vyrovnali patnáct minut před koncem, střela z vápna byla tečována a skončila za zády gólmana Charváta. Celé akci předcházela ztráta míče domácích na polovině.

Jak byl s výsledkem a předvedenou hrou spokojený trenér Jihočechů Jaroslav Voříšek? „S výsledkem jsem spokojený a ještě více mě těší předvedená hra. Zvlášť po tom týdnu, kdy nás bylo torzo. Chebu jsme stačili, musím hráče pochválit: hráli s nasazením, v rychlosti, dobře kombinovali. Myslím si, že naše hra šla nahoru,“ uvedl kouč.