17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

SK Jankov - SK Dynamo Č.Budějovice B 0:4 (0:2).

SK Jankov : SK Dynamo Č.B. B V posledním kole prohra s Dynamem B !

Do sedmého kola Zimní ligy jsme díky velké marodce nastoupili v dosti oslabené sestavě a proti třetiligovému soupeři jsme dokázali herně vzdorovat pouze prvních pětačtyřicet minut.

Úvod střetnutí dopadl pro hostujícího Pivoňku jako ve zlém snu. Hned v 8.minutě si totiž v souboji zřejmě obnovil své vleklé zranění kolena a do hry za něho musel naskočit Hrbáč. Na první branku čekali diváci do 15.minuty, kdy si po dlouhém centru poradil sám proti Hrubému útočník Zdeněk Ondrášek – 0:1. Jankovští odpověděli obávanou střelou Celého, jenž si za hranicí vápna ideálně narazil s Holbou, ale brankář Vršecký si s jeho pokusem poradil. Ve 44.minutě dokázal využít chyby v jankovské obraně druhý z útočníků Dynama Radim Košík. Nejprve vystihl chybnou přihrávku obránců, poté si mazácky poradil s dvěma dotírajícími protihráči a nakonec podstřelil padajícího Hrubého – 0:2. V poslední minutě prvního poločasu střílel na druhé straně Petr Maxa, ale s jeho pokusem, jenž mířil do středu branky, neměl gólman Vršecký větší problémy.

Po změně stran, kdy Dynamo poslalo na hřiště sedm čerstvých hráčů, už to byla hra prakticky na jedné polovině. V 65.minutě sic Hrubý dokázal zlikvidovat dvě povedené střely, ovšem proti neobsazenému Tomáši Maškovi byl již v 68.minutě krátký – 0:3. Konečnou podobu výsledku stanovil v 70.minutě Jiří Adamec, jenž nejprve nasadil obránci Řezníčkovi neoblíbené „jesle“ a pohotovu střelou upravil na 0:4.