Kalendář

<< srpen 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBAL



Aktuální výsledky zimního turnaje Senco Doubravka.

Křimice - Doubravka 0:8,
Koloveč - Rapid Plzeň 1:1,
M. Touškov - Chrást 1:2,
Přeštice - Rokycany 1:2,
Stříbro - Domažlice 0:5,
Bolevec - Klatovy komb. 2:7.

(hoch)

Zimní turnaj Senco Doubravka, skupina A
 1. Senco Doubr. 6 5 1 0 24 : 3 16
 2. J. Domažlice 6 4 0 2 19 : 8 12
 3. FC Rokycany 6 3 1 2 15 : 10 10
 4. B. Stříbro 6 3 0 3 15 : 19 9
 5. ZČE Plzeň 6 1 3 2 13 : 14 6
 6. S. Křimice 6 1 2 3 11 : 25 5
 7. TJ Přeštice 6 0 1 5 11 : 29 1
                   
Zimní turnaj Senco Doubravka, skupina B
 1. Sp. Chrást 6 4 1 1 18 : 10 13
 2. TJ Klatovy 6 4 0 2 24 : 11 12
 3. Sj. Koloveč 6 2 2 2 10 : 11 8
 4. SSC Bolevec 6 2 1 3 13 : 16 7
 5. M. Touškov 6 2 1 3 9 : 14 7
 6. Žákava 6 2 1 3 6 : 13 7
 7. SKP Rapid  6 0 4 2 8 : 13 4

Program turnaje:

 1.kolo           Senco               : Přeštice                      ST  09.01.                    18.00.       
                    Chrást              : Bolevec                       PÁ  11.01.                    18.00.
                    Žákava             : Touškov                      SO  12.01.                    10.00.
                    Klatovy             : Koloveč                       SO  12.01.                    12.00.
                    Domažlice         : Křimice                        SO  12.01.                    14.00.
                    ZČE                   : Stříbro                        SO  12.01.                    16.00.
                    Volno SKP Rapid + Rokycany

2.kolo          Rokycany           : Senco                         ST  16.01.                    18.00.
                    Křimice              : ZČE                             PÁ  18.01.                   18.00.
                    Přeštice             : Domažlice                   SO  19.01.                   12.00.
                    Koloveč             : Chrást                         ÚT  22.01.                   18.00.
                    Bolevec             : Žákava                        SO  19.01.                   16.00.
                    Rapid                : Klatovy                        SO  19.01.                   18.00.
                    Volno               Stříbro + Touškov

3.kolo          Touškov            : Bolevec                      ST   23.01.                   18.00.
                    ZČE                  : Přeštice                      PÁ  25.01.                    18.00.
                    Chrást              : Rapid                         SO  26.01.                    10.00.
                    Stříbro              : Křimice                       SO  26.01.                   12.00.
                    Žákava             : Koloveč                     SO  26.01.                    14.00.
                    Domažlice         : Rokycany                  SO  26.01.                    16.00.
                    Volno Senco + Klatovy

4.kolo          Rapid                : Žákava                       ST  30.01.                    18.00.
                    Rokycany          : ZČE                            PÁ  01.02.                   18.00.
                    Přeštice            : Stříbro                        NE  03.02.                   16.00.
                    Senco               : Domažlice                  SO  02.02.                    12.00.
                    Klatovy             : Chrást                       SO  02.02.                    14.00.
                    Koloveč             : Touškov                    SO  02.02.                    16.00.
                    Volno Křimice + Bolevec

5.kolo          ZČE                   : Senco                        ST  06.02.                    18.00.
                    Touškov            : Rapid                         PÁ  08.02.                   18.00.
                    Křimice              : Přeštice                     ÚT  29.01.                   18.00.
                    Žákava             : Klatovy                      SO  09.02.                   12.00.
                    Bolevec            : Koloveč                      SO  09.02.                    14.00.
                    Stříbro              : Rokycany                   SO  09.02.                    16.00.
                    Volno Domažlice + Chrást

6.kolo          Senco               : Stříbro                       ST  13.02.                    18.00.
                    Rokycany         : Křimice                       PÁ  15.02.                    18.00.
                    Rapid               : Bolevec                      SO  16.02.                    10.00.
                    Domažlice         : ZČE                           NE  17.02.                    18.00.
                    Klatovy             : Touškov                    SO   16.02.                   14.00.
                    Chrást              : Žákava                     SO   16.02.                   16.00.
                    Volno Přeštice + Koloveč

7.kolo          Křimice              : Senco                        ST   20.02.                   18.00.
                    Koloveč            : Rapid                         PÁ  22.02.                    18.00.
                    Touškov           : Chrást                       SO  23.02.                    10.00.
                    Přeštice            : Rokycany                  SO  23.02.                    12.00.
                    Stříbro              : Domažlice                 SO  23.02.                    14.00.
                    Bolevec            : Klatovy                      SO  23.02.                    16.00.
                    Volno ZČE + Žákava

Semif.          1A – 2B                                               ST  27.02.                    18.00.
                    1B -  2A                                               Čt  28.02.                    18.00.
O 13            7A – 7B                                               SO  01.03.                    10.00.
O 11            6A – 6B                                               SO  01.03.                    12.00
O 9              5A – 5B                                               SO  01.03.                    14.00
O 7              4A – 4B                                               SO  01.03.                    16.00.
O 5              3A – 3B                                               SO  01.03.                    18.00.
O 3                                                                          NE  02.03.                   14.00.
O 1                                                                          NE  02.03.                   16.00.