15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

SK Jankov v zimní přípravě.

6.kolo Zimní ligy 2008         FK Slavoj Český Krumlov : SK Jankov      0 : 2   (0:0)
FK Slavoj Č.Krumlov : SK Jankov Probuzení střelce ?

V šestém kole Zimní ligy nám los přisoudil FK Slavoj Český Krumlov, který v dosavadních šesti odehraných střetnutích jako jediný celek neokusil vítězný pocit.

Většinu prvního poločasu však působili fotbalovějším dojmem hráči z Krumlova, i když hodně jim k tomu nahrával velmi silný vítr v zádech. Mírnou herní převahu mohli Krumlovští přetavit ve vedoucí gól až ve 36.minutě, kdy po chybě brankáře Hrubého nedokázal dopravit míč do prázdné branky Peťule. O minutu později odpověděl dělovkou na druhé straně Celý, ale jeho pokus skončil pouze na břevně.

Ve druhém poločase to byli pro změnu Jankovští, kdo se ujal iniciativy a zejména vystřídavší kapitán V.Maxa zle zatápěl domácím obráncům. V 60.minutě vyslal povedenou přihrávkou Janoušek do úniku Maxu, který zatáhl míč po levé straně, předložil na vápna na nabíhajícího Petra Stejskala, který dělovkou z první nedal brankáři Trenčanskému sebemenší šanci – 0:1. V 77.minutě vybídl nezištnou přihrávkou ke skórování Petra Stejskala tentokráte navrátilec Kollár a probuzený střelec se nemýlil ani podruhé – 0:2. Ve zbytku střetnutí si Jankovští vypracovali ještě několik dobrých šancí, ale ani V.Maxa a ani střídající P.Klíma již skóre navýšit nedokázali.

Přátelské střetnutí         SK Strakonice 1908 : SK Jankov      2 : 2   (2:1)
SK Strakonice 1908 : SK Jankov Po výprasku v Prachaticích remíza ve Strakonicích !!!

Ve středečním vloženém přípravném střetnutí se a-mužstvo střetlo z divizním sokem ze Strakonic. Utkání se hrálo na umělém trávníku za mrazivého počasí pod umělým osvětlením.

Začátek střetnutí nám vyšel výborně a po souhře Maršána s Celým se druhý jmenovaný dokázal hned v 5.minutě prosadit - 0:1. Celý mohl o chvilku později přidat další branku, ale brankář Charvát zachránil. O vyrovnání se postaral v 17.minutě domácí Kostka, jehož tečovaná střela skončila za zády Hrubého. Poločasový obrat zaznamenali strakoničtí ve 36.minutě, kdy si nešťastně tečoval míč do vlastní branky Janoušek.

Do druhého poločasu dostal od trenéra Řezníčka důvěru nováček v jankovském dresu Jordán a v 52.minutě se za to po pěkné kombinaci odvděčil vyrovnávací brankou. Ve zbytku střetnutí měli domácí mírnější převahu, ale jejich snaha již na zvrat nestačila.

5.kolo Zimní ligy 2008         Tatran Prachatice : SK Jankov      6 : 0   (1:0)
SK Jankov : SK Dynamo Č.B. dorost Po poločase „holomajzna“ a debakl !!!

V předehrávaném střetnutí 5.kola Zimní ligy jsme utrpěli děsivý debakl s divizním sokem z Prachatic. Zápas se odehrával netradičně při umělém osvětlení v Prachaticích.

Vcelku vyrovnaný první poločas skončil jednobrankovým vedením domácích Prachatic, když se hned v 5.minutě dokázal prosadit proti vybíhajícímu Hrubému Šicner, jemuž adresoval nezištnou přihrávku Kováčik.

V 52.minutě zbytečně chyboval ve středu hřiště Maršán a po rychlém protiútoku doklepl do prázdné branky Janoušek, který navýšil na 2:0. Za dalších osm minut přidal třetí branku uniknuvší Veinhart a o výsledku tak bylo prakticky rozhodnuto. Do konce střetnutí se pak ještě postupně trefili Kneifel, Kubát a Janoušek, čímž stanovili konečný hokejový výsledek na 6:0.

4.kolo Zimní ligy 2008         SK Jankov : SK Dynamo Č.Buděj. dorost U19      0 : 1   (0:1)
SK Jankov : SK Dynamo Č.B. dorost S ligovými dorostenci nejtěsnější prohra !

Po týdenním soustředění, stráveném na Frýdavě, se a-mužstvo střetlo v rámci Zimní ligy hrané na umělém trávníku na Složišti s ligovými dorostenci Dynama.

Úvod střetnutí sice patřil ligovým dorostencům, ale po deseti minutách se hra znatelně vyrovnala. Byli to však právě mladíci od Černé věže, kdo se ujal vedení. V 16.minutě se totiž díky povedenému trestnému kopu Vavřiny a tečované střele ve zdi dostal míč až za bezmocného Hrubého. Srovnat skóre se pokoušel pohotovu střelou ve 24.minutě Stejskal, ale s míčem mířícím do šibenice si brankář Dejčmar bravurně poradil.

Ve druhém poločase se hra přelévala z jedné strany na druhou, ale slibnější šanci ke skórování si ani jedno z mužstev dlouho vypracovat nedokázalo. Až v samotném závěru musel Hrubý hasit reflexním výkopem po další standardní situaci. Když se na druhé straně neujalo několik slibně se vyvíjejících protiútoků, skončilo střetnutí nejtěsnějším výsledkem 0:1 pro ligové mladíky.